Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kell gyakran porlasztót...

Miért kell gyakran porlasztót cserélném az e-cigimben?

Figyelt kérdés
Egy joytech AIO 1500mA e-cigim van. Kb egy nap 1,5 ml liquidet szívok el, azt is egész nap. Azt nem értem, hogy kb 8-10 mlnél már cserélném kell, mert érzem, hogy kellemetlen íz is társul a gőz mellé. Hozzateszem sokszor ugyanazt az ízt használom. Olvastam, hogy más 2x-3x annyit szív egy nap, mint én és sokkal tovább bírja a porlasztó. Ismerősöm is sokkal ritkábban cserél, mint én, pedig ugyanaz a készüléke van, mint nekem. Mitől lehet ez? Volt már üvegszálas és vattás porlasztóm is.

#e-cigaretta #Vape #liquid porlasztó
2020. ápr. 5. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Függőlegesen tárolod? Ha fektetve tárolod, akkor belefolyik a liquid a porlasztóba.
2020. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, általában állítva tárolom, meg

még a zsebemben is. Erre nagyon ügyelek.

2020. ápr. 5. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Másképp szívod, mint az ismerősöd és más liquid is okozhatja. A sötétebb liquid jobban kokszol.
2020. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia en csak azt szetetnem kerdezni hogy mennyire jo az az e cigi?

Szerinted jo kezdesnek?

2020. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az ismerősöm úgy szívja, hogy mintha az élete múlna rajta, ergo jó nagyokat szív(ami nem feltétlen tesz jót). Eddig gyümölcsösösket szívtam, de pár hónapja zöld mentát, ami nem sötét színű.


Szerintem első e-ciginek nagyon jó, én ajánlani tudom. Van egy-két hely, ahol túlárazva árulják. Én kb 8000-ért vettem, ami reális ár. Hozzáteszem dohányboltban vettem, nem netről rendeltem.

2020. ápr. 7. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!