Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetne erezni a fustot a...

Lehetne erezni a fustot a szobamban?

Figyelt kérdés
Most szivnek el egy szalat a szobamban. Ha reggelig nyitvahagynam az ablakot, es fustolot gyujtanek akkor lehetne erezni?
2020. ápr. 12. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A ruháidon, textíliákon igen, ha a szüleid nem dohányoznak. Meg elég fura lenne, hogy reggelre kihűl a fél ház, nincsenek még olyan melegek éjjel, az nem ér semmit, ha becsukod az ajtót.

Mellesleg ne legyél már ilyen igénytelen, hogy ott cigizel, ahol aludni szoktál, ruháidat tartod. Ezt dohányosként mondom. Osonj ki inkább a kertbe, utcára, de ne a házban, pláne ha a szüleid nem szívnak.

2020. ápr. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A ruhaim szekrenybe vannak, azon szerintem nem menne at a szag. Holnap lesz agynemuhuzas is, ezert gondoltam inkabb most erre hogy nem szivesen mennek le ejjel.
2020. ápr. 12. 02:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Uhh nehogy elszívd. Én egyszer (saját lakásba) elszívtam a fürdőszobában egy szál cigit este. Még reggel is annyira lehett érezni mintha akkor szívták volna el. Sőt még napokkal később is meg lehetett érezni, pedig gyújtottam gyertyát, befújtam parfümmel, de semmit nem ért.
2020. ápr. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ... mennyire nagy a légáram, illetve mennyire érzékeny az orra a szüleidnek. Ha érzékeny akkor érezni fogják akárhogy szellőztetsz.

Inkább osonj ki és ott gyújts rá.

2020. ápr. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne.
2020. ápr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy oldottam ezt meg hogy egy 8 centis cső végére ráragasztottam egy hűtőborda ventilátort. Persze ehhez kellett egy szabad tápegység is. Most úgy van hogy ez a cső hosszabb egy méternél is, és a kinti végén szívja a ventilátor, szóval plusz meg kellett hosszabbítanom a kábelt is hogy gond nélkül kiérjen. Ha bekapcsolom a tápegységet, ugye elindul a ventilátor, és szívja ki a füstöt. Amit a cső belső felében fújok bele + a cigit is folyton ott tartom mikor ég. Persze ezt nappal nehéz megoldani, mert lehet furcsa hogy kiáll az ablakon egy jó nagy cső. De eddig nem buktam le. (Sajnos ki én se tudok menni, mert akkor folyton figyelnének...)
2020. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Nagy cigis sulisok, szegények... 😂
2020. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!