Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti nem utáljátok, hogy folyton...

Ti nem utáljátok, hogy folyton köhögtök a cigitől?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem köhögök tőle.
2020. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De nagyon utáltam! Meg a reggeli turhás krákogást is! Ezért mikor dec 25én arra ébredtem hogy a tüdőm TELJES KITERJEDÉSÉBEN FÁJ nagyon megijedtem! Jobb oldalt még egy csomót is éreztem. Idegből kimentem az erkélyre rágyújtani, de mikor letüdőztem olyan köhögés jött rám hogy azt hittrm vért fogok rókázni. Gecc nyomás a tüdőszűrésre, persze nincs karácsony idején. Két ünnep között csak sikerült elmennem de 1hetet kellett várni az eredményre. Nem gyújtottam rá. A leghosszabb hetem volt ediggi életemben. 23éve cigiztem. Szerettem reggel a "cigikávé"-t, kaja után, nyáron fürdés után dohányozni. Ez volt elsó hónap amikor volt olyan nap hogy nem jutott eszembe. Még most is dohányosnak vallom magam, de már nem hiányzik. Azon a várakozós héten "átfordult" az agyam. Nem vagyok hajlandó DOHÁNYTERMÉKRE GYÚJTANI! Persze nem is köhögök azóta.
2020. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Undorító ez a köhögés, mega cigis nevetés.

Már le kell rakni a francba.

2020. ápr. 19. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se köhögök tőle..
2020. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se köhögök, pedig nem most kezdtem. A férjem viszont igen, ha nálam ilyen helyzet lenne, biztosan leszoknék.
2020. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!