Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » En egy lany vagyok Erdelybol...

En egy lany vagyok Erdelybol akinek az edesannya naponta 5-6 db. Cigarettat is kepes elszivni es van mikor, sookal tobbet is.! Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az nem is sok.
2010. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit tenni.. max beszélni vele h hagyja abba..
2010. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pl ne idegesítsed fel, mert akkor többet fog szívni.
2010. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

5-6 darab? Van aki napi két dobozzal tolja... :S


Egyébként te nem tudsz vele mit tenni, ha cigizni akar.

Max. mondd meg neki, hogy ebből a pénzből vehetne rágógumit vagy gyümölcsöt, csokit...répát a levesbe. :D


Én a gyümölccsel szoktam érvelni, de nem sok sikerrel, mert nem akarnak szüleim leszokni. Bár ők naponta max. 1 dobozzal szivnak el.


Egyébként szüleim is erdélyiek, székelyek.

2010. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. Az én apám jó 20 évig nem dohányzott (születésemkor szokott le). Munkahelyet váltott, attól fogva napi egy doboz volt átlag. Nemrég már műteni is kellett a dohányzás miatt. Akkor pár hónapig nem szívta, majd elkezdte bemagyarázni magának (illetve a dohányzó ismerősei is), hogy nem attól volt súlyos beteg, úgyhogy lassan megint visszatér a napi egy dobozhoz. Hiába próbál a család segíteni, általában veszekedés a vége, ha szóba kerül a dohányzás. Szóval ez van...
2010. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha az enyém is csak annyit cigizne egy nap. Erdély tök szép hely, menjetek kirándulni sokat, hátha az segít.
2010. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sétálj sokat a hegyekbe erdélyi kislány :) Az én nagypapám egész életébe pipázott és szivarozott, és pálinkázott és 92 évig élt majdnem végig egészségesen! Tudom, hogy ez ritkaság, mert a dohányzás árt, de tényleg ne idegesitsd magad! Estleg néha szólj neki szépen, hogy nem szivjon annyit! Szép napot neked! :)
2010. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Orulj neki, h nem iszik.Az tenyleg nem sok es en sem szeretnem ha vki magyaraz nekem, hogy leszokjak!Mar letettem egyszer egyedul, de sajnos visszaszoktam.Megprobalom megint, de azt nekem kell eldonteni.Probalhatnad finoman kerni ra, hogy aggodsz erte es boldog lennel ha letenne.En a lanyomert megtennem.
2010. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:)Tovabbi szepnapot;)
2010. júl. 29. 09:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem akar Ő leszokni, addig nem fog.
2010. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!