Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én egy 14 éves lány vagyok...

Én egy 14 éves lány vagyok aki 173cm és 49kg. Nekem ez elég kevés. Rendszeresen sportolok hát ha jobb étvágyam lesz, de nem. Éhes is alig vagyok naponta, és enni is keveset eszek.55kg szeretnék lenni. Mit csináljak, h elérjem? Hogyan táplálkozzak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 14 évesen én is pont ennyi voltam,és sportoltam. Ne aggódj 1-2 éven belül leszel több is, mert fokozatosan elkezdesz fejlődni. Én most 65 vagyok 19 évesen(176cm).Szóval egyél sok táplálót,hús,zöldség..
2009. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)De attól még szeretnék valahogy hizni,mert nem érzem igy a legjobban magam.
2009. máj. 25. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ahogy elkezdesz rendszeresen sportolni, figyeld meg, hogy rendszeresen fogsz majd enni, mert kell a plusz energia a szervezetednek!


Sok sikert!

2009. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már 2 éve rendszeresen sportolok,de az se használ..:S
2009. máj. 26. 15:43
 5/6 anonim válasza:
Én 17 éves vagyok, pöccre pontosan ilyen adottságokkal. Néha sikerül elérnem az 52-53 kg-t, de hamar visszaesik. Én rengeteget eszem, nem nagyon sportolok, de nem tudok meghízni. Adottság kérdése...
2009. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sportolj kevesebbet!!! És a pajzsmirigyed rendben van?
2014. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!