Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon nehéz megtanulni cigit...

Nagyon nehéz megtanulni cigit tekerni?

Figyelt kérdés

Át akarok térni a tekerésre, mert nekem jobban tetszik mint a töltés, szimpatikusabb. De saját kézzel akarok nem sodróval... Nagyon nehéz? Láttam videókat ott könnyűnek tűnik..

Ja és tökmindegy milyen dohányt használok?

Általában kék philip Morris-t vagy Piros Marbit szívok ezeket is lehet tekerni?


2020. máj. 2. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz kötni, horgolni, varrni vagy egyébként jó a kézügyességed? Ha igen, akkor nem nehéz.
2020. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam analfabéta segédmunkást is cigit "tekerni", bár ő "sodrást" mondott. Igaz, hogy láttam világszerte elismert tudóst is, aki viszont nem boldogult vele.
2020. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van ilyen kis szerkezet, sodrógépnek nevezik a dohányboltosok. én azzal csinálom, kézzel nem tudok :D a szálas a legjobb, én rózsaszín manitou-t szívok, régen camelt.
2020. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nehéz megtanulni, csak egyszerűen mint mindent, ezt is gyakorolni kell és egy idő után már semmilyen odafigyelés nélkül is menni fog. Bár eleinte ilyen "rakétákat" és hasonlóakat fogsz összehozni, de a lényeg az hogy szívni lehessen! Majd belejössz idővel!

A dohányra kitérve bármilyennel lehetséges, de eleinte nem ártana direkt a tekerésre szánt, apróra vágott dohányokat "használni".

2020. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez lett az első amit el is szívtam:


[link]


3szor meg kellett gyujtanom szívás közben de, gyakorlok még😆

2020. máj. 5. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!