Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2020-ban már az egészség és a...

2020-ban már az egészség és a sport a trendi, akkor hogy lehet, hogy sokan cigiznek? Fiatalok közül is.

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

16 eves vagyok, 1 eve kezdtem kondizni, naponta jarok futni es hetente 4x kondiba, viszont cigizek. Probalok minnel jobban figyelni az egeszsegemre! Viszont, sajnos mar lassan a kinti levego karosabb lesz mint a cigi.

Nagyon stresszes tipus vagyok, sport + cigi nekem igy a jo.

2020. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

öhm... mert nem mindenkinek? Ha ez a trendi, miért kullogunk az elsők között, az elhízottak országa besorolásnál? Inkább ezt mond meg nekem. Mert hogy az elhízás baromira nem egészséges, az már biztos!


Elárulom, az utóbbi pár évben a kövérség, a csúnyaság a trendi. Ha egy elhízott, pattanásos csaj kirak magáról FEHÉRNEMŰS képet, és 10 oldalon keresztül regéli, hogy őt mennyien megalázták, de elfogadja magát úgy, ahogy van, akkor ő az istencsászár.

Ha pedig egy ápolt, kisportolt testű lány rak ki képet egy BIKINIBEN akkor ő a világ k*rvája, hogy mutogatja magát, meg különben is, rajta kívül senkinek nincs ideje edzeni- mert hát ők dolgoznak!- szóval szégyellje el magát.

Na, ilyen világot élünk, kedves kérdező.

2020. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hülyeség. :D
2020. máj. 7. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Élj úgy, ahogy jólesik. Ha görcsösen elutasítasz valamit, ami egyébként jólesne, attól csak feszült leszel. Annak semmi értelme. A cigaretta nem egyféle. Van olyan, ami vetekszik a mahorkával, de olyan is, amely könnyű, alig érzed, hogy elszívtad. Ha jólesik, akkor ne sajnáld magadtól.
2020. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
#4-es vagyok, az #1-esnek írtam.
2020. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Hiaba irtad tesom :'D 185 cm vagyok es 70 kg, tomegnovelozok, apolt vagyok, lesz*rom hogy te most eppen mit gondolsz rolam ;)
2020. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!