Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor bántátok meg, hogy...

Mikor bántátok meg, hogy rászoktatok a cigire? (Hány évesen, milyen élethelyzetben. ) És miért bántátok meg? (Egészség, sok pénz, mást zavart, esztétika). Vagy nem bántátok meg?

Figyelt kérdés

"Mikor" pl. suli után már nem volt társaság, munkahelyre nem vettek fel, társkeresésnél zavart, gyerekvállalás előtt mert nehéz leszokni, stb.


"Miért" pl. egészség (indokoltan, vagy csak elővigyázatosság), sok pénzbe kerül, esztétika (sárga fogak, füst szagú ruha/kocsi/lakás), társkeresésnél probléma volt, stb.


Kort és nemet is írjatok, illetve mikor kezdtétek, és mikor bántátok meg (már ha megbántátok).


2020. márc. 19. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
11 körül lehettem. Akkor az menő dolognak számított meg sokat voltam otthon egyedül és kellett valami izgalom. Aztán elég gyorsan rászoktam 13-14 évesen napi fél doboz volt a minimum. Aztán elkezdett drágulni emiatt 17 évesen leszoktam róla ja meg az is zavart hogy a fogaim kezdtek elszineződni tőle.
2020. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En meg nem bantam meg semmit es nem is hiszem, hogy valaha ilyen miatt bánkódnék. Dohanyos vagyok!


12-13 evesen kezdtem vaganysagbol, nagyfiuskodasbol … most 50+os vagyok, 2 infarktusom volt mar, de meg mindig dohanyzom, hiszen dohanyos vagyok.

2020. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg,pedig 25 éve cigizek.
2020. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 éve cigizek és megbántam... Már okoz egészségügyi problémát és sokat szenvedek a leszokással de muszáj ha nem akarok 30 évesen megpurcanni.. Ráadásul a férjem is utálja...
2020. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én minden bulizáskor, barátokkal való találkozáskor cigizek, de soha nem szoktam rá. Szeretek cigizni, de a hétköznapokban meg tudom állni, h nem gyújtsak rá. Nem tudom h mitől függ ez.


Egy év alatt kb 12 doboz cigit veszek meg. Meg adni is szoktak, de azt nem én veszem meg. Az kb 3 doboz lehet össz.

2020. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ezt 10 éve csinálom így. Mondjuk az utóbbi pár évben csak 5-8 doboz cigit vettem. Mindig el szoktam tenni az üres dobozokat. De azt nem tudom h miért. Majd egyszer kidobom őket.
2020. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!