Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás gátolja a növekedé...

A dohányzás gátolja a növekedésemet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, aggódom amiatt, hogy nem növök tovább, ha cigizek. kb. egy éve cigizek, de nem sokat most így nyáron napi 3-4 szál, amugy amikor suli van, akkor heti 5-6 szál. szerintetek ekkora mennyiségtől nem tud rendesen fejlődni a szervezetem?
2010. júl. 28. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ekkoram ennyiségtől se nősz tovább, nem véletlenül olyan alacsonyak a kortársaid, sok 14-17 évest látok manapság, mind olyan picikék, ellenben a cigi ott fityeg a szájukban. Nem azért mondom ezt, mert öreg vagyok vagy valami, még csak 22 vagyok, de a saját gimis osztálytársaimon is láttam, hogy a bőrük elcsúnyult és megálltak a növekedésben.

Azt tanácsolom, ritkítsd meg a cigizéseket, jobb lesz a bőrödnek, a tüdődnek, a szájszagodnak és a magasságodnak is :)

2010. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah...az 1ik ex osztálytársam 4. óta ( nem gimi :D) cigizik, és most, 3 év elteltével , így sem volt vmi nagy, de a 164 cm-mel szinte csak a derekamig ér xD pfejj...ne cigizz amíg meg nem állsz a növésben, tökmag maradsz ^^
2010. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom mondani hagyd abba minél hamarabb, látom a barátaimon akik cigiznek mindnek ronda a bőre, sárga, pórusos, meg persze hogy gátolja a növekedést, meg mindenféle fejlődést.
2010. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen nem nősz tovább és az agyadat is károsítja.
2011. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
látom ezt 2 éve írtad leszoktál és megnőltél vagy nemszoktál le és nem nőltél meg ?
2012. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!