Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg igaz hogy a dohányzás...

Tényleg igaz hogy a dohányzás visszafordíthatatlan vakságot okozhat?

Figyelt kérdés
Láttam egy videóban, mindjárt be is linkelem.
2011. okt. 3. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
várjuk
2011. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
megy egy pillanat.
2011. okt. 3. 18:19
 3/11 A kérdező kommentje:
2011. okt. 3. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mikorra várható az a vakság? Én már több, mint 40 éve szívom, de még igen jól látok.
2011. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
sok csúnya dolgot okoz, de vakságot nem. legfeljebb akkor ha a szemedbe nyomod az égő felét.
2011. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Mentek a zöld kezek, ettől függetlenül mondjuk le akarom rakni:)
2011. okt. 4. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Tedd is le! Ne azért, mert ezt, meg azt okoz. Azért , mert úgy akarod. Nem mellékesen egyet lépsz így az egészségesebb élet felé.
2011. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen,vakságot is okozhat!

Méghozzá amiatt,mert a füst belemegy a szemedbe.

Habár én még olyanról nem hallottam,hogy valaki megvakult volna miatta,de olyanról,hogy szemüveges lett,kontaktlencsét kell hordania,olyanról már igen!

De sosem lehet tudni!

ÉS drukkolok,hogy le tudd tenni! :)

2011. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, bár még igen csak fiatal vagyok, de nem akarok rászokni isten igazából. Plusz állítólag erősebb a kötődés a cigaretta után, pontosabban a nikotin után, mint a heroin után, és ez se hiányzik. Na meg hát igen, a füst se jó ha a szemedbe megy, szemüveg meg nem jönne túl jól, az se olcsó mulatság, na meg a marlboro, multi duó se olcsó...
2011. okt. 5. 16:19
 10/11 anonim válasza:
100%
Erősebb mint a Heroin függés ? A Heroinra 7-8 év után is jelentkeznek elvonási tünetek, amíg a cigarettát max egy jó piálásnál megkívánod, azt onnantól te döntessz. Nézz utánna a dolgoknak mielött mindent elhiszel :)
2013. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!