Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Érdemes kipróbálni a cigit...

Érdemes kipróbálni a cigit vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Soha nem dohányoztam. Max egyszer kipróbaáltma épp csak egy lehelletnyire gyakorlaton de nem volt nagy szám. Viszont most vennék magamnak egy doboztal kirpóbálás képp. Mert arra se emelkszem milyen volt valami fekete lehetett talán. Viszont egy szál miatt csak nem szokom rá igaz? Akkor is kb egy fél szál volt és semmi. Vannak amúgy ízesített cigik manapság, mert mintha úgy olvastam, hogy kivonták régebben? Gondolok ilyen cherrys, vaniliás és amilyen ízek szoktak lenni általában. Viszont ha nem próbálom ki akkor ott marad a kíváncsiság, hogy na nilyen lehetet volna. Jó korabban szívtam de arra se emlekszem mar. 23l



2020. máj. 11. 04:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem csip és fullaszt,soha nem tudnék és nem akarnék rászokni
2020. máj. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a helyedben kérnék egy szálat valamelyik ismerősömtől..

Ha mindenképp ki szeretnéd próbálni..

Ha veszel egy dobozzal nagyobb az esélye hogy még egyszer megpróbálod...meg még ahány szál van...aztán veszel egy másikat, megnyugtatva magad azzal,hogy ennyitől nem szoksz rá.

Valóban nem de igy kezdődik mindenkinél.

És persze, le lehet tenni, de nem egyszerű. Én kihagynám, ha mégegyszer dönthetnék.

2020. máj. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Miért lenne érdemes kipróbálni? A lábamat se vágtam le még soha, mégse akarom kipróbálni.
2020. máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Inkább kérj valakitől egy szálat.
2020. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Érdemes kipróbálni, mert nagyon sz ar, köhögsz meg rossz íze van.

Utána soha többet nem dohányzol majd :D

Hacsak tudatosan hozzá nem szoktatod magad.

Ha veszel magadnak egy dobozt, utána könnyen rászokhatsz.

2020. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad? Mi lett, rászoktál azóta?
2021. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!