Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a jó fű/marijuana?...

Melyik a jó fű/marijuana? Milyet lenne érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Wiz Khalifa meg pl Kid Ink milyen füvet szívnak?
2015. jan. 20. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy
2015. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 megadeth18 ***** válasza:
100%

Nem értem. Ezt miért a dohányzás kategóriába írtad?

Amúgy ha nagyon érdekel, olvasd a ck magazint (cannabis kultusz), van internetes verziója is, nem csak nyomtatott. [link] . Azt ügye tudod, hogy magyarországon nem legális, dílertől kell beszerezned, de ott aztán nem tudhatod, milyen fajtát kapsz, néha azt sem, hogy füvet-e valami szar helyett, de ez bűncselekménynek minősül, szóval nem buzdíthatlak erre. Ha ezt rizikósnak érzed, több környező országban dekriminalizálva van a fű, pl. csehország, belgium ott legálisan tarthatsz magadnál füvet, és saját lakásban szívhatsz is. Vagy menj ki Hollandiába, ott a Coffee shopokban teljesen legális, ott aztán válogathatsz mindenfélét, azt hiszem 10Euro/gramm ár az átlagos fű, de van 20eurós is, mesélték ismerőseim, akik ott laknak, hogy az már átteleportál egy másik dimenzióba. (A whiz kalifa meg szerintem egy szánalom snoop doggal együtt, eléggé semmitmondó zeneszövegekkel, minimális zenei elemek sem fedezhetőek fel a "muzsikájukban"). Valami igényesebb zenét hallgass szívás közben szerintem.

2015. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valakinek annak is kell lenni;)

Koszonom :Dd

2015. jan. 20. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:
hát mo-n ilyet ne keress.:DD sokszor aki terit sem tudja milyen fajta..
2015. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

White Russian

White Window

Ak-47

Ak-48

Northern Light

Cherry Bomb

Super Skunk

Super Lemon Haze

Jack Herer

Big Bud

És még lehetne sorolni..

2015. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!