Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most, hogy már nem lehet...

Most, hogy már nem lehet kapni mentolos cigit, ti mit ajánlanátok helyette?

Figyelt kérdés

eddig kb mindig csak mentolos cigit szívtam, ezért most kicsit el is vagyok veszve, nem tudom hogy mit tudnék helyette szívni. Kocadohányos vagyok, leginkább csak bulikban cigizek, meg néha-néha, amikor jól esik. Tudnátok mondani gyenge, „finom” cigi fajtákat kérlek?


És mivel nem vagyok olyan jártas a témában, ezt is megkérdezném itt: már semmilyen ízesített cigit nem lehet kapni?


Köszi a válaszokat előre is!



2020. máj. 20. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Szokj le. Ha amugyis kocadohanyos vagy, akkor jobb, ha siman leszoksz.

En 45 evig szivtam mentolos cigiket, iden januar vegen eldobtam, es azota sem gyujtottam ra. Most erzem, micsoda kulonbseg, mennyivel konnyebben futok, edzek, dolgozom - minden konnyebb. Pedig csak 4 honapja dobtam el.

2020. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, de inkább a kérdésre szeretnék választ kapni :)

Tudom, hogy a cigi egészségtelen és káros, de szerintem aki dohányzik, az ezekkel mind tisztában van.

És amúgy meg, pont azért nem tudnék leszokni róla, mert még „rá sem szoktam” igazából. :) Ezért írtam hogy csak néha szívok el pár szálat. Persze ez vezethet függőséghez, de tisztában vagyok a rizikóval.

2020. máj. 20. 01:10
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Próbálj ki helyette több fajtát, mondjuk gyengébbek közül tudom ajánlani az arany vagy a gyengébb ezüst Marlboro-t, kék Szofit, kék Camelt.
2020. máj. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ja és semmilyen ízesített cigit nem lehet már kapni, a mentoloson kívül eddig sem lehetett, sőt ízesített dohányt sem lehet kapni. :( Szivarkában esetleg még lehet. Szerintem mondjuk ez marha nagy szemétség, akkot inkább tiltanák be az összes cigit, de ezek a korlátozások szemétségek.
2020. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ 😊

igen, szivarkát azt hiszem lehet még kapni, apukám mindig vaníliásat szokott szívni, csak azt meg én nem szeretem.

Kár hogy minden ízesített cigit kivontak már a forgalomból :( így tényleg elég fura, mert azért nem hinném, hogy a mentolos cigi akkora kárt okozott volna. Bár aztán ki tudja 🤷‍♀️

Köszi a választ még egyszer, majd kipróbálom őket!

2020. máj. 20. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad még az ecigit? Én is csak mentolosat szívtam (igaz, tavaly, akkor még messzebb volt a forgalomból kivonás :D), aztán átálltam elektromosra, szóval az még talán jó választás lehet, ha fontos az ízesítés
2020. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz rendelni ízesített cigipapírt. Ehhez veszel szűrőt és dohányt, majd elkészíted magadnak. Most én is így csinálom, mert árban is sokkal jobb, meg azért íze is van. Mondjuk a papír elég érdekes, mert pl az epresen ilyen eprek vannak :D
2020. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Angliában már a dohánygyártók ki találtak egy kiskaput hogy különböző ízesítésű kártyát gyártanak és azt kell majd bele helyezni a cigis dobozba
2020. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél iqost,azzal szívhatsz mentolos dohánytöltetet,ráadásul kevésbé káros a "sima" cigarettánál.
2020. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kisérletezek - kisebb nagyobb sikerekkel. Zöld multit szívtam. Most fehér pall-mall dohányt veszek (jobb ízű mint a rendes cigi) és vettem Iqos-t is. A blue heets jó mentolos, bár az Iqos azért nem 100% olyan mint a cigi. Rágózom, meg ilyenek, de egyelőre én se talátam megoldást hogy lehetne mentolos cigit csinálni :(
2020. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!