Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most hogy betiltották a...

Most hogy betiltották a nikotinos e-likvidet, mi lesz helyette?

Figyelt kérdés

Izesítettlen nikotinos likvid, vagy nikotin só?

Ha az sem lesz, külföldről kell szerezni?

Ez az egész egy agyrém... 😱

Mi a megoldás ki hogy látja??


2020. máj. 20. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, külföld. Mondjuk "csak" Szlovákiáig kell menni, talán ott a legolcsóbb, de persze kinek mi van közel. Viszont leginkább ők azok, akik tudnak ide szállítani.


eddig sem itt vettem, mindig külföldön vettem/rendeltem onnan, de legalább volt, ha nagyon kellett... halálra adóztatva, de legalább volt valami! Egészen elképesztő, hogy ebben az országban még ezt SEM lehet, pedig ebből is lehetne kilopni szép összegeket. Meg az eüből is még többet, mert talán egy rakás probléma, ami az analóg dohányzáshoz köthető, eltűnne, legalábbis a számuk csökkenne, nem kéne rá költeni...

2020. máj. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima nikotint(aromamentes) és aromás nikotinmentes liquidet továbbra is árulhatnak a dohányboltok.
2020. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!