Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mentolos cigiket meddig...

Mentolos cigiket meddig fognak árúlni?

Figyelt kérdés
Pláne vidékre értem ezt a kérdést. De a nagyvárosra is, gondolom utóbbi helyeken tovább lehet majd kapni. Szerintetek még vidéken lehet kapni? Mert nem tudom mikor vehetem meg az utsó doboz mentolos cigimet?!

2020. máj. 22. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon a kormány az uniós szabályoknál most is szigorúbb rendelkezéseket alkotott. Nemcsak a mentolos cigaretta és cigarettadohány, de az ízesített elektronikus cigaretta és utántöltő folyadék sem forgalmazható szerdától. A trafikokból eltűnnek az eddig nagyon keresett, sokféle ízesítést tartalmazó termékek, és már csak néhány terméktípus - például a szivar, szivarka - ízesítése marad megengedett.
2020. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos már nem tudsz venni, ahogy az első is mondja, szerda óta tilos árulni mentolos cigit az egész EU-ban.
2020. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Már sehol nem tudsz venni. Május 19-én lehetett utoljára venni.
2020. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

LOL!

De ez a baromság szerencsére csak itt az idióta EU-ban van!

2020. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én erdélyi vagyok. Az elmúlt napokban már nem volt, de ma megint tudtam venni, azt mondták, meghosszabították a hónap végéig.
2020. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
rendeljetek interneten ízesített cigi hüvelyt vagy ukrán cigit kell venni
2020. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Vagy inkább semmilyet? Több százezer emberi életet mentettek meg ezzel, még szép hogy betiltották! Minek mérgeznéd magad? Az összeset be kéne tiltani..
2020. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 7-es. Köszönöm a hozzászólásod, olvasása után pillanatok alatt elhagytam 3 éve tartó nikotinfüggőségem. Magamtól sosem jutottak volna eszembe ezek a bölcs gondolatok. Javaslom, keresd fel panaszaiddal a parlamentet, ha elmondod nekik ezeket a fontos információkat, betiltják a dohányzást hazánkban.

(Komolyra fordítva a szót. Fszért vagy a DOHÁNYZÁS kategóriába, ha elítéled? "Több ezer embert mentettek meg" Miafsz, ennél nagyobb baromságot még sosem hallottam. Buta vagy, rettentő buta. Költözz egy lakatlan szigetre, mindenki jobban jár (ott nincs dohányzás ;) )

2020. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a buta? Nem te, aki szándékosan mérgezi magát, amivel közelebb viszi magát a halálhoz. Te vagy nagyon buta. De tudod mit? Meg is érdemled. Gyenge és gyáva vagy. Én is voltam nikotinfüggő, úgy írok itt, nyugodj meg. Gyenge vagy, mert nem tudod letenni. Aki igenis le akarja tenni a cigit, az le is tudja. Matekból is gyenge vagy, (nem csak az élethez :D) csak Magyarországon évente 28 ezer emberi életet követel. Azaz 28 ezer buta,gyáva,gyenge embert. Te is egy vagy közülük. :) Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. Kijárhattad volna az iskolát is, és rájöhettél volna, hogy ez szimpla matek. Negyedik osztály. "Buta" :) Csak is azért nincs még betiltva, mert nagy a haszon rajta. Hát, oké, én megyek lakatlan szigetre, de ha te folytatod a "szenvedélyedet" te picit rosszabb helyen fogsz kikötni, nem irigyellek (:
2020. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy függőség, ezt azok mondják, akiknek nem tudnak mit kitalálni, hogy leszokjanak. Csak benyögnek annyit hogy ők "függők". Nagyon egyszerű. Elszívod még a maradék cigiket. Utána, egyszerűen csak nem veszel! Mi olyan nehéz ebben? Meg is spórolsz vele havi több ezer forintot, amiből hasznos dolgokat is vehetsz, egészséges leszel, és a közérzeted is jobb lesz. Semmi sem nehéz, csak akarni kell. Te nem akarod letenni, mert élvezed. Ha majd 20 év múlva komoly gondban leszel, majd akkor fogod letenni, csak akkor már késő lesz.
2020. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!