Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mentolos cigiket meddig...

Mentolos cigiket meddig fognak árúlni?

Figyelt kérdés
Pláne vidékre értem ezt a kérdést. De a nagyvárosra is, gondolom utóbbi helyeken tovább lehet majd kapni. Szerintetek még vidéken lehet kapni? Mert nem tudom mikor vehetem meg az utsó doboz mentolos cigimet?!

2020. máj. 22. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Maradjál már el a seggeden, menj ebből a kategóriából és máson veszesd le ezt a rengeteg feszültséget, ami benned van.
2020. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A saját életem felett én döntök, se te, önkéntes életmentő, se az állam nem dönthetne felette. Ha ebben leled örömöd, hajrá, nem vagyok én semmi rossznak az elrontója, de szembesülj vele, hogy a dohányzás kategóriában elfognak küldeni a k.anyádba, jöhetsz akármilyen mondvacsinált statisztikával(ami egyébként nyilván helytelen, de nem, nem kötök bele - elhiszem, hogy ez ad értelmet az életednek).
2020. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Én se tudnék mást írni, ha tudom hogy a másiknak van igaza..:) megyek is, szép napot. A feszültségről már megint te jutottál eszembe, ha jól emlékszem te förmedtél rám, de lehet csak hallucinálok ;)
2020. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!