Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki pipázik annak a...

Ha valaki pipázik annak a füstjét is le lehet tüdőzni vagy nagyon erős? Most szeretném elkezdeni. Cigiről váltanék. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfontosabb szabály, hogy a már meggyújtott pipát lassan kell szívni! Helyezzük magunkat kényelembe és hagyjuk, hogy a füst eltávozzon az orrunkon keresztül. A füstöt soha nem szabad leszívni!
2020. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem fogja csípni a számat? A szájuregre nem túl káros?
2020. máj. 30. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Káros, de ha ez téged tényleg zavarna, már eleve nem is dohányoznál.
2020. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De lehet kapni gyengébb dohanyokat is? És tényleg nem lehet letudozni?
2020. máj. 30. 23:57
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Egyik szarról vátlasz a másikra. Ha az egészséged miatt tennéd, akkor fölösleges, mindkettő nagyon káros.


Nem, pipát nem szokás letüdőzni, de ha te úgy akarod szívni, és bírod is, akkor hajrá. Eddig cigiztél, gondolom a tüdőd úgysem érdekel annyira.


Természetesen ezek is vannak különböző erősségben, de itthon elég gyászos a kínálat.

2020. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam a pipát, már megtömni külön kihívás, nemhogy szívni. Plusz amíg egy cigit el tudsz szívni amíg várod a buszt (persze tisztes távolságra a többi embertől), vagy megiszol egy kávét, addig a pipához kell egy fél óra, óra míg azt elpöfékeled. Továbbá én nem tudtam megszokni hogy nem tüdőztem le, így hamar fel is hagytam vele. Nekem az volt a terv, hogy a cigit lerakom és csak nap végén rágyújtok pipára amolyan jutalomszerűen. Na ja, ez addig tartott míg másnap reggel le nem ültem kávézni némi hiányérzet mellett. Szóvak, nem ajánlom. Amit ajánlani tudok viszont, az az elektromos cigi. Messze túlszárnyal mindent és a tüdőt sem károsítja annyira mint a rendes (ne kezdjetek betámadni, hogy a tvben azt mondták sokkal károsabb, ez nem igaz)
2020. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!