Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipa vásárlása Debrecenben...

Vizipipa vásárlása Debrecenben hol?

Figyelt kérdés
Olyan összes hely érdekelne ahol tudok vp t venni .Ha esetleg tudtok olcsó helyeket is , azt is megköszönném .Csak Debrecen érdekel.Online szinte minden helyről elfogyott

2020. jún. 29. 17:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nézd meg a 2-es villamos végénél a Doberdón a dohányboltot, ott láttam cuccokat!

Éjjel-nappal nyitva van, akár most is mehetsz!

2020. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , egyéb helyek?
2020. jún. 30. 16:36
 3/21 $$$$$ ***** válasza:
100%
Palmyra(vizipipa bolt). Nagyon sok fajta pipa van. Es nagyon jo hely. Az eladok kedvesek es segitő keszek . Imadom. Menj el. Nem fogsz csalódni.
2020. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Most voltam , 5db volt 10k körül de borzalmasan csúnyák voltak számomra.Igen számit a kinézet is :/ . Máshol esetleg ?

Online miért nincs sehol?

2020. júl. 4. 15:18
 5/21 $$$$$ ***** válasza:
Ja hat 10 ezres pipaktol ne varj csodat😅.Se kinezetre se pipázasi élmenyre. Egy normalisabb pipa 25 körül kezdődik. De inkább 30 felett...
2020. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Fillérekért csak sz@rt adnak.

És nem csak vizipipából.

2020. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azt mondják a cucc a lényegesebb nem a pipa? Ez igy nem igaz?
2020. júl. 5. 20:15
 8/21 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lett ,sajnos ennyire futotta :/

2020. júl. 5. 20:20
 9/21 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hat azert a pipa se mindegy. Elegge fontos hogy milyen a pipa. A szivo csovet viszont csereld le hanem csak egy 1 ízt akarsz tolni mert ez nem mosható cső. Es ha nem mosod benne maradnak az izzek. Ha meg kimosod a rez szálak oxidalodnak benne ami meg nagyon egessegtelen valamint rossz izzü lesz es olyan lesz mintha poros lenne amikor szívod. Tul nagy pipazasi élmenyt nem fog adni. De ha tudsz tömni akkor valamit azert ki lehet hozni belőle. De en nem vettem volna ilyet. Inkabb meg gyüjtöttem volna kicsit. Jok a tradi pipak. De nem ezen a szinten.
2020. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi mindent :D
2020. júl. 7. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!