Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Debrecenben hol lehet FLP...

Nina8814 kérdése:

Debrecenben hol lehet FLP (Forever Living Product) terméket vásárolni?

Figyelt kérdés
Van esetleg forgalmazó vagy terjesztő személy? 2 lips és egy stift érdekelne sürgősen! Köszönöm a segítséget.

2015. aug. 5. 23:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Hahóó, valaki csak van itt, aki foglalkozik ilyesmivel, ébresztő :)
2015. aug. 6. 10:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Bemész a helyi raktárba és ott tudsz venni. +36-70-436-4290, +36-70-436-4291 Itt megmondják a pontos címet.
2015. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, velük beszéltem, de nem akarok 21.000 ft felett vásárolni, csak arra lenne szükségem, amit már említettem. Ebben tud valaki segíteni?
2015. aug. 6. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Az a bő 21.000 forintos minimum összeg azokra is érvényes, akik a gyártó üzleti partnereiként dolgoznak. Nem forgalmazók vagy terjesztők, hanem a cég üzleti partnerei. Nem kereskedelemmel, hanem szolgáltatással foglalkoznak. Nem termékeket adnak el, hanem információkat adnak át. Mint én most.


Amit te kérsz, a minimum összeg negyedét se éri el. Ezért nincs nagy tolongás itt.


Ha van olyan ismerősöd, aki Budapestről le tudja vinni neked a termékeket, akkor talán tudok tenni valamit az érdekedben.

2015. aug. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet kicsi késő már deha rákeresek Mladonyiczki zsuzsira ő Debrecenbe lakik és megtudja neked oldani, hogy kevesebb terméket is rendelhess. :)

2016. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na most komolyan szégyenletes dolog, hogy ebben nem segített neki egy FBO sem. Nem akar mindenki mindenki regisztrálni. Vagy aki nem akar az le van tojva. Én van, hogy egy lipset is elpostázok. Persze plusz postaköltségért, ha messze lakik az illető.
2018. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!