Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy rengeteg ember dohányzik?

Figyelt kérdés

Van ismerősöm aki havi 70-90e Ft-ot költ el cigire, és nem képes letenni.

Miért van az, hogy valami drága, és még káros is, mégis a fél világ fogyasztja?


2020. júl. 5. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Prolik, fel sem merül bennük, hogy ne szívják a bűzrudat. Nem is éreznék jól magukat, ha a pénzért vett rákot ne szívnák éjjel-nappal, és ne fújnának be vele, ha elmegyek mellettük.

Undorító. Az ilyeneknek minimum a triplájára kellene emelni a fizetendő TB-t. Az én adómból ne gyógyítsanak szenvedélybeteg embereket, akik reszketnek azért az undorító, büdös bagóért.

2020. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Szomorú. Az anyósom is dohányzik, nem lehet leszoktatni... Anyagilag mindegy neki, Ausztriában üzemeltet virágboltokat, a legkevésbé sem tétel, de az egészsége teljesen ráment.

Azokat főleg nem értem, akik 1-2-3 százezres fizetésből dohányoznak.


Egyébként nem vagyok álszent, havonta, iszogatás mellett nekem is jólesik.

Józanul, hétköznapokon undorodom tőle.

2020. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Az egy rossz berögzödés. Sajnos én 17 évig szívtam, de már 11 éve nem dohányzom, megmondom őszintén, hogy ha tudtam volna, ennyire büdös tuti hamarabb szoktam volna le..

43/N

2020. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Lesújtó.

Az emberek 70%-a nem dohányzik, a környezetemben senki se.

2020. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a mának élnek és nem gondolnak bele mi lesz X év múlva. Akinek kell, megoldja akármennyibe is kerül, nem fogja számolgatni, inkább nélkülöz.
2020. júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A cigizés egy káros, egészségtelen szenvedély. Vannak más káros szenvedélyek is, de azoknak valamiért más a megítélésük a köztudatban. Pl a cukor, kóla, csipsz. Mindenki tudja, hogy azok is károsak, de ameddig a köztudat nem változik, addig nem lesz ciki ezeket fogyasztani.

Vannak olyan vélemények, miszerint a cukor, kóla, csipsz, energiaitalok károsabb a ciginél.

Mindenki próbálja meg az itt elhangzott kérdésekben és válaszokban kicserélni a cigi szót ezekre a szintén nagyon káros dolgokra:


"Mi a véleményetek arról, hogy rengeteg ember kólázik?"


"Van ismerősöm aki havi 70-90e Ft-ot költ el cukorra, kólára, csipszre, energiaitalokra, és nem képes letenni.

Miért van az, hogy valami drága, és még káros is, mégis a fél világ fogyasztja?"


"Prolik, fel sem merül bennük, hogy ne igyák a cukorlevet."


"Nem is éreznék jól magukat, ha a pénzért vett rákot ne innák éjjel-nappal"


"Undorító. Az ilyeneknek minimum a triplájára kellene emelni a fizetendő TB-t. Az én adómból ne gyógyítsanak szenvedélybeteg embereket, akik reszketnek azért az undorító cukros löttyért"


"Szerintem csak a mának élnek és nem gondolnak bele mi lesz X év múlva. Akinek kell, megoldja akármennyibe is kerül, nem fogja számolgatni, inkább nélkülöz."

2020. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a cigi ugy az egeszsegtelen dolgok is károsak. Zabalja evekig a cukrot a lisztes dolgokat az edessegeket a gmo- s tartositoszeres retkekeket es lam fel sem merul bennuk h x ev mulva lesz egy magas vernyomas egy cukorbaj egy stroke egy infarktus trombozis s lehetne sorolni.Az egeszsegtelen proli zabalas epp ugy megteszi a hatasat kinek elobb kinek kesobb. Sztem az adjon tabacsot aki frankon egeszsegesen el. Sportol, tudatos eletet el. De amikor a 100 kilos oda all ugyan szokj mar le arra ranez az ember h te meg tolj annyi langost mert nem sokaig fogod igy huzni.🙂bagoly a verebnek. Ettol fuggetlenul karos a cigi minden tekintetben a hat az emberek mindent szeretnek ami karos. Cukros kola, muffin, fank, stb stb.
2020. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, hadd szívja csak, amíg nem a közelmben teszi.

Merthogy nekem éreznem kell azt a sz@r szagát, ráadásul ha más füstjét szívod, az ugyanúgy káros, mintha te szívnád!

Betiltatnám.

2020. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!