Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dolgozó erős dohányosok, a...

Dolgozó erős dohányosok, a jövedelmetek hány százalékát költitek cigire?

Figyelt kérdés
Nyílván akik cigiznek.

2020. júl. 6. 16:03
A kérdező szavazást indított:
1-10% közt
11-20% közt
21-30% közt
31-40% közt
41-50% közt
51-60% közt
61-70% közt
71-80% közt
81-90% közt
91-100% közt
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az en parom a toltott cigit szokta meg a csoro tinikorabol, en mindig boltit vettem, de raszoktatott erre😀 Amugy normalisan keresunk mind a ketten, boven beleferne a dobozos is, de igazabol nem banom, hogy nem koltunk ra tobbet, mint amennyit.

Altalaban veszunk 1-2 doboz rendes cigit, ha valami sorozos, iszogatos beszelgetos party van a baratainkkal, a hetkoznapokra meg jo ez is.

Igy osszessegeben szerintem nem koltunk ra tul sokat.

2020. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Én probáltam a töltött cigit, de ~70-75%-ra jöttem ki, legjobb ezetben is. És nekem, közepesre sikerültek, ezek a cigik. Az egy dolog, hogy töltés közben láncdohányos voltam.
2020. júl. 6. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Úgy a negyedét, de engem anyagi szempontból semennyire nem érdekel ez. Mármint, mégis mire spórolnék? Mire tenném félre azt a plusz havi akármennyit? Nem utazok, nem kell új ruha, nem kell új bútor, nem kell több kaja, nem kell semmi sem. Emellett leszokni simán le tudnék, de semmi értelmét nem érzem.
2020. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En eros dohanyoskent kb a tizedét, de Angliaban, ahol draga, de a jovedelemhez kepest nezve megsem az.
2020. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Ahhoz már ott jó bér kell. Napi másfél doboz ~18£. Havi ~540-558£ tízszerese ~5400-5580.

És akkor még éppen hogy csak erős dohányos.

Én is kerestem ott többet. Nem lehetetlen. Tudom.

2020. júl. 9. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

7 nap alatt megy el egy csik. Kb. A csik olcsobb, mint kulon megvenni, de igy is 70£ egy hetre a 10 db. Az 280 havonta, de legyen 300. Otthonrol nezve-rengeteg. Innen nezve sem keves, de elvonom mashonnan. Tenyleg nem lehetetlen normalis meloval tobbet keresni-irom azert, mert sok hazai azt hiszi, mosogatas van csak. Bar az sem szegyen. Szivem szerint mindenkit kihoznek ket hetre, lenne nagy dobbenet...

Nade ez OFF már.

2020. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Kb. csak meglepődés lenne.

Én ott félév után kaptam fehér galléros munkát. Ha nem is a szakmámban, de két szakmám rokon szakmájában. Mondjuk baromi sok helyre jelenkeztem.

Én hat éve jöttem el onnan. Két és fél hónapot dohányoztam ott a több mit tíz év végén. És tényleg volt valami csík/stänge kedvezmény ott.

2020. júl. 9. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Megéri? Nagyon fájdalmas a mellkas műtét és nagyon rossz fulladni meg érszűkülettel tipegni.
2020. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!