Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A “sisha” milyen mértékben...

A “sisha” milyen mértékben káros az emberi szervezetre rendszeres használat mellett?

Figyelt kérdés
A rendszeres alatt 3-4 naponkénti felhasználást értem.A válaszokat előre is köszönöm!

2020. júl. 21. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mi?
2020. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez a vizipipa sisha kő akar lenni?
2020. júl. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tisztább és biztonságosabb, mint a cigizés, az biztos. Ha szakszerűen készítik elő.
2020. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A sisha az más néven a vizipipa.
2020. júl. 22. 14:41
 5/6 A kérdező kommentje:
3/4: és minél nem tisztább és biztonságosabb? :D kíváncsi lennék hogy hova lehetne belőni egészségkárosító hatás szempontjából?!
2020. júl. 22. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a dohányzás legbiztonságosabb és legkultúráltabb formája. Ennél már csak az a tisztább, ha egyáltalán nem dohányzol.

Meg aztán, a dohánymentes aromás változat is megér egy élményt.


Ami a rendszeres használatot illeti, nyilván macerásabb. Ezgy shishát rendesen karbantartani, haszználat előtt szakszerűen előkészíteni egy külön szertartás, idő, stb. Én egy kisebb, olcsó shishát tönkre is tettem hamar. Egyszerűbb akkor már török, arab bárba járni, mármint ha van olyan a városodban, de akkor egy külön szervezni való napi program dohányozni.

Én "sajnos" az egyszerűség kedvéért átálltam azóta a praktikusabb sima "száraz" pipára. Jó minőségű dohányt és erős filtert veszek bele, nem is mindennap veszem elő, és persze azt is takarítani kell, de talán még mindig ez a második legjobb megoldás.



(3-as)

2020. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!