Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történik a Pablo Mini...

Bb250517 kérdése:

Mi történik a Pablo Mini snüsszel?

Figyelt kérdés
Azokban a dohányboltokba, amikbe általában szoktam járni, már nem forgalmazzák. Ezek alatt értem a Récsei Center dohit, a Dózsa György úton a Reiner Frigyes park és az Ajtósi Dürer sor közötti szakasz, a MoM Park és környéke. Egy van ahol néha szokott lenni, viszont most már mindig amikor bemegyek azt mondják, hogy hamarosan megjön a beszállítás és akkor lesz. Több helyen is kérdeztem már, hogy mi a helyzet. Ott ahol általában szokott volt lenni, ott annyit tudtak az eladók mondani, hogy már rendelni sem nagyon tudnak, van ahol semmit nem tudtak mondani. Szóval tudja valaki, hogy mi történt/történik vele, hogy már alig lehet megtalálni? Illetve második kérdés, ha valaki tud olyan dohit a belvárosban, 1. illetve 11. kerület környékén ahol még árulják konzisztensen, ne tartsa meg magának.

ápr. 30. 11:08
 1/1 hannna099 ***** válasza:
Általában akkor szokott így elfogyni egy dolog dohányboltokban, hogyha valamelyik összetevőből hiány van, vagy mert megváltoztatják a csomagolást. Szerintem pár hétig még ne keresd.
ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!