Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy smok novo podot meddig...

Egy smok novo podot meddig használhatok?

Figyelt kérdés
És honnan tudom, hogy új podra van szükségem?

2020. aug. 3. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem ad annyi gőzt,akkor kell cserélni.Általában 2-3 hetente.
2020. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy most ez eldobható pod, vagy podfejes, vagy esetleg porlasztós. Nos, ha eldobható, akkor amint lemerült, akkor kidobod (Én nem támogatom egyébként az eldobható podokat, mert rengeteg szemetet termelnek).

Ha a podfejet kell cserélni, akkor égett íze lesz, kiveszed a podfejet, eldobod, teszek bele újat megtöltve. (Ez is elég sok szemetet termel).

És van a porlasztós, itt szintén égett íze lesz, itt kipattintod anporlasztót, és a helyére bedugsz egy újat, liquidet rá, 5-10 perc várakozás, és szívhatod.

Amit az első írt baromság. Az, hogy mennyi ideig bírja egy pod(fej)/porlasztó az a vapelési szokásaiddal függ össze. Ha napi kétszer szívszorító bele sokáig bírja, ha egész nap a szàdban van, akkor 1-2 hét, érezni fogod, ha még eldobható a pod, akkor meg lemerül, és használni sem fogod tudni többet, észrevehető lesz.

2020. aug. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha napi kétszer szívsz bele*

Ha meg*

Teszel*

2020. aug. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. aug. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!