Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Légzési gondok leszokó dohányo...

Légzési gondok leszokó dohányosnál! Mitől lehet? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Napközben minden nap egy fél órára minimum,ha vízszintes helyzetbe kerülök órákra bedugul az orrom. Egyszer éjjel arra keltem hogy nem tudok levegőt venni, fel kellett kelnem és erolkodnom vagy 5 másodpercig hogy sikerüljön. Már fel éve tart ez. Nagyon gyakran cserélem emiatt az ágynemum, sokat takarítok, szellőztetek, így biztos nem irritáció vagy allergia, mindenhol előjön, már vagy fél éve nem vettem tiszta levegőt. Évek óta dohányos vagyok, de nem viszem túlzásba, van hogy heti öt szálat szivok csak. Viszont emiatt kénytelen voltam letenni. Egy hete nem dohányzom, tünetmentes teljesen a leszokás, viszont ez a légzési gond nem szunt meg. Meg fog? Várjak még rá hogy kitisztul belőlem a cigi, és elmuljon, vagy menjek orvoshoz már most? Hasonló tapasztalatok? Azt meg hozzáteszem, hogy sokat sportolok, sokáig bírom levegő nélkül pl úszás közben, szóval nem függ megerőltetéstől, biztos nem asztma.

2020. aug. 9. 11:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Abba nem gondoltok bele, hogy nem mindegyik refluxos szervezete egyforma? Ezzel a logikával minden dohányos kap tüdőrákot kellene kapjon.
2020. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

De biztos más, de biológiailag magyarázd már el miért képtelen levegőt venni tőle 5mpig?

A apnoe sokkal jobb ötlet.

2020. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Untildawn00 válasza:
Sajnos nekem kb 3éve a rerluxtól van ez..... Tükrözés,ph-manometriamérés is igazolta,fül-orr-gégész is :( tovàbbà hisztaminintolarencia is csinál ilyesmit.menj orvoshoz!
2020. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2020. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23. Ugyan ez biztos nem. Nekem pl akkor van hasonló mikor félreüt a szívem.
2020. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Igen voltam. Semmi komoly szerencsére. Csak valami erősebb allergiás reakció begyullasztotta a nyalkahartyam és szteroidos orcseppet kell használnom egy hónapig, aztán ha nem javul vissza kell mennem, és akkor lehet a mandulam miatt van. Az éjszakai fuldoklas nem kötődik ehhez mint kiderült. Ja és nem a cigitol van de a cigitol rosszabb lesz
2020. aug. 16. 09:28
 27/28 anonim ***** válasza:
Oh te szegény. Majd írd meg ha kiderült. A késővbiekre nézve remek tengervizes orrsprayk vannak mellelhatasok nélkül.
2020. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mitől van az éjszakai légzésprobléma?
2020. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!