Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másnak sem használt az Allan...

Másnak sem használt az Allan Carr módszer?

Figyelt kérdés

Többször is elolvastam, de semmi, konkrétan csak annyiról szól, hogy nem kell a cigi és nem is fog hiányozni.. Nem a fenét.

Akinek ez nem vált be használt mást?

A tapasz hatásos vagy csak placebo hatása van?



2020. aug. 14. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Nekem használt
Nem ért semmit
17 szavazat
 1/10 Thispain ***** válasza:
Elméletileg az e-cigi is alkalmas lehet részben a cigiről való leszokásra.
2020. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Midorillee ***** válasza:
62%

Nem nem hasznàlt, főleg hogy az egyik Allan carrost làttam kijönni a dohànyboltból :) mondjuk én nem jàrtam hozzàjuk csak videóból néztem az agymosást...


Én egyszerűen csak nem gyújtottam rà, megállapodtak magammal és e tettem. Volt ingerem, sóvàrogtam , nagz de nagyon rossz volt de túléltem.

2020. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Midorillee ***** válasza:
Fontos hogy az ember el tudja dönteni magában azér akár leszokni mert a környezete sulykolja belé, vagy saját maga miatt mert jobban érezné magát.
2020. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hangoskönyvben hallgattam, nem tudom elképzelni hogy akinek segített, az hogy gondolkodhat, mi újat tudott meg belőle.

Én időszakosan dohányzom, de amikor szívom akkor elég sokat. Megfigyeltem, hogy legjobban a rendes cigit lehet kívánni. Az e-cigivel nincsenek jó tapasztalataim, mert eddig az volt, hogy egyre többet szívtam, sokkal jobban megterhelte a szervezetemet a nikotin. Rágót is vettem, annak is erős a hatása, de mégis teljesen más, semmi sem adja vissza az igazi cigi érzését, amikor pillanatok alatt hat a nikotin. Esetleg az iqos, egyszer próbáltam, az ugyan olyan mint a cigi, csak nem büdös.

2020. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is így gondolom, hogy semmi olyan módszer nem volt ami hasznos lenne a könyvben.

2020. aug. 14. 23:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem dohányzom, de a kudzu gyökeret próbáltad már?

Állítólag sokat tud segíteni: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__3454295-..

2020. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2020. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dehogy vált be, baromság.

Én, és egy családtagom is elektromos cigarettával szoktunk le.

2020. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, egy humbuk. Elektromos cigi ugyanúgy káros. Tapasszal és rágóval pedig, vagy bármi mással, amivel nikotint adagolsz, csak meghosszabítod az elvonási folyamatot. Csökkentéssel még nehezebb, mert csak jobban fogod kívánni a cigit több órányi kihagyások után, és még nehezebben válsz meg tőle.

Egyik napról a másikra kell letenni, akaraterővel. És nem nehéz, bár annak tartják. Én 13 évig szívtam napi egy dobozzal, ehhez képest gyerekjáték volt. Annyi, hogy mivel függő vagy, az agyad el próbálja hitetni veled, hogy kell a cucc, és nincs más lehetőség. Viszont ha te kitartasz, és elfoglalod magad, akkor győzöl. Az első hetekben van pár furcsa dolog, éhség, fáradtság, rossz közérzet, de uralnod kell és kész. Nekem például volt egy hét szabim, azelőtt nem is nagyon fordult meg a fejemben, hogy mi lenne, ha letenném. Leraktam, és nem lett semmi. Első pár napot végigfilmeztem, megnéztem minden idétlen Jennifer Aniston filmet, csak hogy eltereljem a figyelmem (inkább gondoltam valami trágya kell nekem, mert ha dráma akkor unalmamban inkább elrohanok cigiért). Inkább lefekvéskor volt nehezebb, akkor észbekaptam, hogy hiányzik. De egy hét múlva már alig-alig jött elő a késztetés, két hét múlva már nem is igazán volt késztetés. Nem bolondultam meg, nem lettem depressziós meg semmi, azóta sokkal jobban vagyok, és aktívan sportolok. Pár kiló felcsusszant, de ez szinte elkerülhetetlen. Ha a nehezén túl vagy, akkor viszont már sokkal több energiád van, többet tudsz mozogni, és hamar ledobod a kilókat. Nagyjából 1 hónap után éreztem, hogy teljesen jól vagyok, és már eszembe se jut a cigi. Ennyi, egy nagy elhatározás, és semmi több.

2020. aug. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ti mivan veletek? Em azzal szoktam le!
2021. febr. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!