Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a különbség a Winston...

Mi a különbség a Winston Blender és a sima Winston között?

Figyelt kérdés
Dohányboltos hölgy első napját kifogtam, ezt kaptam a sima Winston helyett, fura volt a színe, kérdeztem is hogy talán új csomagolást kapott? Válasz: igen szerinte új a csomagolás. Kibontom, és teljes más a filter része, hosszabb is. Nem vagyok nagy cigiszakértő, ált.mindig ugyanazt veszem, és ilyen típust még nem láttam. Köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 18. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mentolost vettél véletlenül?
2020. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kék Winston, amit te kaptál az sima cigi. A Blender pedig "frissitő" cigi, 0,01 mg mentol tartalommal és center hole filterrel(lyukas filter).
2020. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor ezért volt olyan furi íze.

Azt hittem pattintós de semmi erre utaló jelzést nem láttam rajta, kicsit megnyomogattam, de ennyi. Bevásároltam 4 dobozzal. ☺

Alapjáraton van benne ez a leheletnyi mentol, vagy nyomkorászni kell? Nagyon furcsa a "normál" kék után. Ez a filter miben más, mint a többi?

2020. aug. 18. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A fillterbe van itattva a mentol.

A fillerterek formája meg kérdéses, hogy elérie az állítolagos hatásokat, amit mondanak róluk.

Leginkább a fillter miatt erősebben és mélyebben tüdőzi le a cigifűstőt az ember. Ezt csökentik a modernebb fillterek.

Fillter nélkül a dohánykeverék a szájba juttna. Ez a fő elönnye. 😁

2020. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló:trafikban dolgozol?
2020. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Nem. Miért?
2020. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!