Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb. 10 dobozzal elszívtam?

Kb. 10 dobozzal elszívtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Három hete érkeztem meg külföldről és kb. 10 doboz arany marlbolot szívtam el. Előtte három évig nem dohányoztam. Ekkor a cigi mennyiség okozhat maradandó károsodást? Vagy ez úgymond relatív kis mennyiség? Folyamatosan váladékos a köpetem. Az gondolom a cigarettától lehet. Már én sem tartom magamat teljesen normálisnak hisz majdnem mindegyik köpetemet átnézem. Csak azért ijeszt meg ez a cigaretta mennyiség mert hipochonder vagyok? Egyébként semmiféle problémát nem okozott hogy letegyem hiszen előtte is sikerült hat év dohányzás után


2020. aug. 19. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,kisebb mennyiség is maradandó károsodást okoz a tüdődben.
2020. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

"Ekkor a cigi mennyiség okozhat maradandó károsodást?"

Mi értelme ezt utólag megkérdezni? Előtte is nagyon jól tudtad, hogy csak károsodást okozhat.

Aki hipochonder, az messzire elkerüli a cigarettát és minden hasonlót.

2020. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadat pontozd le és a templomba menj gyónni. Igen káros minden szál egyenes út a rák és érrendszeri betegségek felé vezető úton. Mit vártál, hogy megnyugtatást kapsz milyen sokat tettél az egészségedért? Ha akkora akaraterőd van miért nem áltál meg az első szálnál?
2020. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"miért nem áltál meg az első szálnál?"

Pontosabban:az első szál előtt.

2020. aug. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmagyarázni mindenki megtudja a bizonyítványát.

Mindegy hogy bagózik vagy alkesz vagy drogos de bármilyen függő is , indok az van hogy ő miért csinálja.

De a legkönnyebb azt mondani hogy bármikor letudnék szokni.

AZ emberi hülyeség határtalan.

2020. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmiféle problémát nem jelent, hogy letegyem. Ha elszívtál 10 dobozzal akkor ez a kijelentés nem állja meg a helyét. Problémát jelent a dolog. Ez van lásd be és kezd vele valamit. A tüdőrák nem látszik a köpeteden és a copd sem. Felesleges nézegetni.
2020. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Valaki irjon mar arra, hogy kerdezo betegesen retteg. Harom het alatt nem volt extra. Nen 10 dobozon mulik, ha tenyleg nem szoksz vissza.

Irritalta a horgoidet, valadekot csinalt, ahogy a megfazas is, allergia is.

Nemdohanyzo, dohanyzas-ellenes vagyok. De egy hipochondert nem taposok a foldbe. Realisan ez semmi se volt, ha nincs folytatas.

2020. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az milyen az a dohányzás ellenes?
2020. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!