Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás utáni remeges,...

Dohányzás utáni remeges, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eletemben eloszor szivtam el egy szal cigit, es a harmadik/negyedik szivas utan remegni kezdett eloszor a labam, majd az egesz testem, majd sirni keztem (pedig nagyon ritkan szoktam). Elnyomtam a cigit es vártam körülbelul ket percet probaltam nyugtatni magam es ezek utan mar csak a labaim remegtek. Ledőltem az agyamba és vártam. A labam meg egy picit most is remeg pedig kb 20 perce volt. Próbaltam utanna olvasni ez mitol lehet de semmit sem talaltam. Mentálisan nem vagyok a toppon, szoval lehet a stressz miatt sirtam de a remegest nem tudom hova tenni. Kérlek értelmes valaszokat adjatok mert nagyon meg vagyok ijjedve.
2020. aug. 31. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szervezetednek nem esett jól a rágyújtás.
2020. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Mégis minek szívod, erre magadtól is rájöhetnél.
2020. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mert a mergezo anyagokat nem szokta meg.

kezsok gyakran szedulnek, remegnek elso tudozesnel.

2020. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kezdok*
2020. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mentális állapotod is közre játszott a lábremegésben de az ha remeg a kezed az gyakori mivel a nikotin "beüt" mikor még nem tolerálja a szervezeted.Ez a remegés/lelazulás érzés azt mondják 2-3 hét mire elmúlik (persze csak ha aktívan dohányzol) de ha többet nem gyujtasz rá olyan 5-6 óra amig kiürül a szervezetedből.
2020. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!