Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi miatt tönkremegy a...

A cigi miatt tönkremegy a kapcsolatom. Nem tudok leszokni. Mit tehetek, hogy ne legyek feszült, ideges, agresszív, ha nem cigizem?

Figyelt kérdés

mert a párom előtt titkolom, mert amíg tudta, szakítani akart és komolyan ez miatt.mert nem akar öregen ápolni. ami érthető egészséges nőt akar.így ha vele vagyok nem gyújtok rá. csak az idegesség miatt mindig veszekszem, habár amilyen csajozós típus,nemis egyszerű nyugton maradni a toleranciám 0 és ha összevesztünk, haza megyek és végre rágyújthatok.

így ott tartok hogy egyetlenegy napot sem tudok vele egyfolytában eltölteni!!!!!csak megszakításokkal.

a párom annyit lát csak, hogy velem nem lehet normálisan járni.


2010. aug. 6. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
pedig ha leszoksz ideges leszel de csak egy ideig!szokj le róla és addig próbáld magad visszatartani ne veszekedj kerüld azokat a helyzeteket.ha meg csajozós típus...melletted is az?
2010. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát, most az a kérdés, hogy mit szeretnél. Ha le szeretnél szokni a dohányzásról, akkor tudok javasolni egy könyvet, amit itt megtalálsz hangoskönyv formában:


[link]


Nekem ez segített 11 év után több, mint egy éve nem gyújtottam rá.

2010. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én eleve tisztalappal kezdtem volna. Illetve kezdtem is. Elmondtam az első randin,hogy dohányzom (a férjem nem), és hogy le fogok szokni róla egyszer, de a saját magam kedvéért, és nem másért. Ő ezt elfogadta. Aztán persze, ahogy teltek az évek hajtogatta, hogy lerakhatnám, de azért nem adott ultimátumot. Most ott tartunk, hogy én előtte nem gyújtok rá. Tehát otthon egy dekát sem szívok, csak ha vendégek vannak, és iszogatunk. Elintézem a munkahelyemen. Bár nemsokára le szeretném rakni, mert majd babát tervezünk.

Egyébként, ha én igazán szeretek valakit, a cigi nem kizáró ok. Jó megértem a nemdohányost, rossz neki, de attól még nem hagyom el, hanem max. segítek neki a leszokásban, ha ő is akarja. Próbáld ezt megbeszélni vele, és max. még annyit tehetsz, hogy nem gyújtasz rá, ha vele vagy.

2010. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

idegesség visszatartás csak egy ideig ment, mindig találtam valami indokot, hogy leléphessek

akkor veszekszem, ha nincs ötletem lelépni

és akármilyen érdekesen hangzik, nem tudatosan jön!

az ultimátum miatt nem tudom vele megbeszélni.

ha nem lennék ideges,a hiányától simán letenném. de észrevettem ahogy nem gyújtok rá, olyan leszek mint egy hiperaktív. szükségem van mindenre, ami leköt, infokra, eseményekre, de soha nem történik semmi, illetve mindig van olyan pillanat, amikor nincs semmi (pl várok a buszra)

a nyugtató meg nem jó, mert mindig fáradt vagyok tőle.

megnézem a hangos könyvet, köszönet. de elsősorban az idegességet a hiányától akarom megszüntetni, mert ez a tünet az, ami rákényszerít, hogy gyújtsak rá

2010. aug. 6. 12:53
 5/20 A kérdező kommentje:

ja és igen,

mellettem is csajozik, de csak flört szinten

amit kikért magának, hogy ne szóljak bele, fogadjam ezt el, de ő szeret és velem tervez. és pont.

2010. aug. 6. 12:56
 6/20 A kérdező kommentje:
a hangoskönyv ingyenesen tölthető le?
2010. aug. 6. 12:59
 7/20 anonim ***** válasza:

Teljesen ingyenesen. Én úgy voltam vele, hogy pár leszokási kudarc után nincs vesztenivalóm vele, egy próbát megér. Hát bejött :)

Amúgy teljesen függetlenül a leszokástól nem biztos, hogy meg kellene maradnod a párod mellett. Nem fogad el téged olyannak, amilyen vagy, viszont megköveteli, hogy toleráld az ő viselkedését... nem az igazi.

2010. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

[link]


Rokon így szokott le.

2010. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

mindenhol a felépítéséről ír és hogy hogyan rendeljem meg.

így tőled kérdezem:

van füstje az elektromos ciginek, amit beszív az ember?

2010. aug. 6. 14:03
 10/20 A kérdező kommentje:
a bemutató videon nem fújnak ki semmit
2010. aug. 6. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!