Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mellkasi, alhasi, derékfájdalm...

Mellkasi, alhasi, derékfájdalmam van. Zúg a fülem és fáj a torkom már vagy másfél hónapja. Volt egy futó kapcsolatom ahol elszakadt az óvszer. Voltam nőgyógyásznál, laborban de nem találtak semmit. Ezek lehetnek az aids tünetei?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ne aggódj, ha voltál vizsgálaton és negatív lett nem valószínű, hogy beteg lennél. De akár elmehetsz máshová is egy másik vizsgálatra. Ezek inkább a stressz tünetei. Illetve a torokfájást pihend ki.
2011. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 istvan33lenart ***** válasza:
Ezek semmi képp sem a HIV fertőzés tüntei, azok a fertözödés utáni 3-6 ik hét között jelentkeznek 1-2 hét alatt spontán gyógyulnak,és influenza szerü tüneteket okoznak, sok esetben teljesen el is maradnak, tudnod kell hogy biztos teszt eredményt csak a fertozést követö 3 ik hét utan lehet mondani, több mint valószinü más okok okozzák a leirt tóneteidet.
2011. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Csak nagyon ideges vagyok már egy ideje, mert fogalmam sincs, hogy mi lehet a bajom. A háziorvos magnéziumot ajánlott a mellkasi fájdalomra, a nőgyógyász szerint semmi gyulladás és a tüdőszűrőn is jó eredményem lett. Igazából azt se tudom, hogy miért fordult meg a fejemben az aids, de gondoltam jobb ha megkérdem. Még egyszer köszönöm, hogy vettétek a fáradságot, hogy válaszoljatok.
2011. márc. 10. 18:11
 4/4 istvan33lenart ***** válasza:
Nagyon szivesen, gyógyulást kivánok, esetleg kellene nézetni egy teljes vérképet és egy vörös vértest sülyedést, ha ezek is rendben vannak akkor nem lehet nagy baj.
2011. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!