Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotinos rágó mennyire...

A nikotinos rágó mennyire káros az egészségre hosszabb távon?

Figyelt kérdés
Ugye ez "csak" nikotint semmilyen kátrányt és mérgező anyagot nem tartalmaz. Van valamilyen káros hatása hosszabb távon?

2020. szept. 9. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

10 éve nem dohányzom.Tíz évig minden nikotint tartalmazó élvezeti cikktől távol tartottam magam, de a lelkem mélyén függő maradtam és mindig is hiányzott valami.Pár hónapja elkezdtem nikotinos rágót használni mert szerettem volna betölteni a semmivel be nem tölthető űrt, amely a cigaretta elhagyása után visszamaradt.Egy tiszta alternatívát kerestem, és lehetőleg olyat amely nem roncsolja a légzőrendszeremet.A snüsszön és a rágón gondolkodtam, de végül az utóbbira esett a választásom.Félek a tiszta dohány esetleges karcinogén hatásaitól még akkor is, ha azt nem elfüstölve fogyasztom el.


Naponta 3-6 darab 4 mg-os rágót szoktam használni, de előfordul, hogy csak 1-2 darabot.Nem alakult ki ennyi idő után olyan fokú kínzó függőség, mint amikor még dohányoztam.A naponta használt adag kezdetben növekedett és gondolom vele együtt a tolerancia is, de az a tapasztalatom, hogy hatnál többre nincs szükségem naponta.Nélküle is képes vagyok funkcionálni, viszont maga a használata olyan mértékben javít az életminőségemen, hogy még az esetleges káros hatásait is, amelyet egyre több kutatás cáfol, hajlandó vagyok bevállalni.


Itt egy átfogó, rendkívül részletes leírás a tiszta nikotin pozitív hatásairól és esetleges kockázatairól.Nem szeretnélek bátorítani egy ilyen addiktív szer használatára, de ha képtelen vagy megszabadulni a függőségedtől ahogyan én, ez egy tiszta és olcsó alternatíva lehet a cigarettával és egyéb dohánytermékekkel szemben.


[link]

2020. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olcso? Hat annyira nem olcso

Mellesleg a fogaknak inynek nemhinnem h jot tesz. Kozvetlen szivodik fel onnan.

2020. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!