Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A társasházban a légaknába...

A társasházban a légaknába valaki napi rendszerességgel füves cigaretta füstjét fújja, amitől az egész lakásom füves cigi szagú lesz. Mit tudok csinálni ez ellen, mert már nagyon zavaró?

Figyelt kérdés

Nem tudtam beazonosítani aki szívja, ezért még szólni sem tudok.

Rendőrséget kihívom tudnak akarnak valakit tenni ez ellen?



2020. szept. 10. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Fű ellen? Dehogy akarnak, ha fiatal a rendőr, valószínűleg ugyanúgy fogyasztja hétvégente.
2020. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Közös képviselőnek próbálj szólni vagy írd ki a kapura, hogy ne füvezzék teli a szellőzőt mert értesíted a rendőrséget. Mivel illegális a használó valószínű nem akar bajt magának és máshol fogja intézni a dolgot.
2020. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Rá kell szánni az időt, kifigyeled és jól elvered...ha férfi vagy. Én ezt tenném. Ha nő, akkor kérj meg rá egy férfit.
2020. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Szuper ötlet. Aztán le is csukják testi sértésért. Nehogy veletlenül megpróbáljon beszélni vele mert még megoldódna a dolog. Ütni kell rögtön az a megoldás. Akinek ilyen ötletei vannak azt kéne agyoncsapni szerintem.
2020. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Majd egy füves fog feljelenteni...😂😂. Azt írtam “én ezt tenném”. Tettem is már jópárszor hasonló idiótákkal, akik csak ebből értenek. Beszélgetni is lehet, csak elküld a francba.
2020. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szomszédom fújta teli a lakást. Szóltam neki és azóta máshol intézi. Nem kellett laposra veretnem. Még csak nem is röhögött.
2020. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer laktam egy 10 emeletesben. Párszor mindig éreztem fűszagot, de nem tudtam elképzelni honnan jöhet. Amikor egyszer elég erős volt, kiszimatoltam, hogy a konnektorból jön, a csövezésében huzat alakul ki és valamelyik lakásból áthozza. :D
2020. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Először csak annyit írj ki, hogy ne füvezzék össze a szellőzőt. Ha ez nem válik be akkor vegyél mellé egy pár ezer forintos kamerát (az se baj, ha nem működik, lényeg, hogy ott van) tedd ki és azt is írd ki a kapura hogy kamerával megfigyelt terület. Így az illető lehet abbahagyja, mivel azt hiszi hogy kamera miatt van ellene felhasználható "bizonyíték".
2020. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!