Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Golden Virginia mennyire jó...

Golden Virginia mennyire jó kezdő dohányosoknak, akik szeretnének valami igazán minőségi, ugyanakkor nem túl erős dohányt választani egyénileg sodort cigibe?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése.
2020. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

# 1

Az mindegy. Minden esetre én őszintén hálás lennék, ha valaki végre tudna minőségi dohányt ajánlani egy olyan egyénnek, akinek a dohányzás csak "úri passzió".


Ez azt jelenti hogy én eddig csak vízipipát szívtam, viszont szeretnék valami komolyabbat is elkezdeni. Kezdés gyanánt valami jóféle, ugyanakkor nem túl erős aromájú dohányra gondoltam.

(Nem titkolt vágyam a szabadidős pipázás és a szivarozás, de előtte szeretnék megismerkedni az alap, minőségi dohányokkal.)


[Amúgy akit érdekel: 30/F]

2020. szept. 25. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A golden virginia, meg a sárga camel minőségi finom dohány, de nem hüvelyes papírba hanem megtekerve adja ki az ízét. Ez a kettő közül a camel az elég erős a golden virginia inkább csak finom. Nem is lehet egy büdös bolti szofihoz hasonlítani őket.
2022. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!