Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ennyi dohányzással mennyit...

KomradeKat kérdése:

Ennyi dohányzással mennyit árthattam magamnak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 4 évben összesen 4 teljes és kb 5 fél doboz cigit szívtam el, főleg arany Marlborot és néha kék Austint és Multit. Ez összesen 6 és fél doboz. Egy hete hagytam abba.


Ez mennyi kárt okozhatott? Van okom félni? 18/F vagyok. Tudom, hülye voltam, de abbahagytam, soha nem szívok többet.


Nincs semmi tünetem, csak néha fáj a hátam alja, bal oldalt. Hallottam, hogy ilyen utalhat tüdőbetegségekre is, de ugye ez ritka ilyen korban. Vagy lehet, hogy már ennyivel is túl sokat ártottam?



2020. szept. 29. 22:45
 1/7 vantel ***** válasza:
100%

Évente 1 doboz cigi?

Városi levegővel többet ártasz!

2020. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel magyarázod a fájdalmat akkor? Vagy ennyire hipochonder lennék?
2020. szept. 29. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Fú, semennyit. Ha végigsétálsz a főút mellett, azzal többet ártassz magadnak 1 óra alatt.
2020. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tudunk neked semmivel sem magyarázni a fájdalmad, főleg, hogy azt sem tudom mid fáj, de ha a házi orvosodnál rákérdezel és ennél egy cseppet részletesebben mondod el neki, még az is lehet, hogy tud rá valami relevánsat mondani.

Én annyit tudok, hogy nem a 6 doboz cigi miatt van.

2020. szept. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog is okozhatja.
2020. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
81%
8 évig napi másfél dobozzal szívtam és semmi bajom,de már régen abbahagytam. Hidd el annyi meg se látszik. Ahogy írták, tényleg az is rosszabb ennél ha fővárosban, vagy nagyvárosban élsz.
2020. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vantel ***** válasza:
100%
Nem tudom a hátfájdalmad okát.
2020. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!