Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Haverokkal most először...

Haverokkal most először elszívtam egy szál füves cigit ez azt jelenti, hogy drogos leszek?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, főleg a szüleim, hogy soha ne próbáljam ki, mert ez a keményebb drogokhoz fog vezetni.


Apum is azt mondja, hogy inkább igyak meg 5 felessel többet de a füvet vagy bármi mást soha ne próbáljak ki.


Szerintetek elmondjam a szüleimnek vagy ne, mi mindent megbeszélünk de tényleg, kicsit lelkiismeret furdalásom van ez miatt... ha megtudnák ezt én nem is tudom, hogy mi lenne de tuti, hogy üvöltöznének velem ez miatt sőt...


Szerintetek jó ötlet volt kipróbálni? 18/F


2010. aug. 9. 23:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
sztem egyszer ugyis kiprobáltad volna szoval az tökmind1 h most vagy később. amugy minek elmondani a szülöknek? én is kiprobáltam már és nemmondtam el. meg is ölnének. de ha ennyire zavar akkor beszéld meg velük h csak kiprobáltad nemleszbaj stbstb. és ettől még nemleszel drogos én több mint féléve probáltam ki és azota nem :D 16l
2010. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%

Ember, 18 éves vagy! Nem k*rva mindegy, h mit szólnak a szüleid?:D

Egyébként egy füves cigi után nem leszel függő...

2010. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%

A szüleid csak azt fújják, amit a tv bömböl a füledbe, azt meg egy kicsit is értelmes ember tudja, hogy a tv-ben hallott információk, hírek, tények igen nagy része manipulálva van, ill. manipulatív.

Szóval ettől te még nem vagy drogos. Füvezni, gombászni nyugodtan lehet, de a szintetikus cuccokkal csak módjával, évi 1-2 alkalom.

Szerintem.

2010. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
én kb 10-15X füveztem,és mégsem szoktam rá.nem lett tőle semmi bajom.
2010. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 kissarc válasza:
56%

Hát szerintem az alkohol sokkal károsabb mint a marihuána...És szerintem nem drog..Jó lenne ha már legalizálnák. Mert aki használni akarja az úgyis fog szívni.

Fűvel semmi bajom (használom).Amúgy ez akarat függő ha nem akarsz drogozni akkor nem is fogsz. Maradj a fűnél ne drogozz. Ha nem akarod többször használni akkor mond el nyugodtan a szüleidnek. Mivel csak kipróbáltad ezért ebből semmi bajod nem lesz. Lényegében nem okoz függőséget..Minden tőled függ tesó.

..Peace..

2010. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Minden valószínűség szerint azért alkalmazák már pár helyen alkoholizmus helyett mert károsabb és addiktívabb mint az alkohol. Persze. Amúgy őszintén, akik itt ugatnak h a fű rossz, kemény drogos leszel, azok honnan veszik? Forrást tudtok mutatni? én több száz tudományos cikk mellett, több tucat könyvet olvastam a témában. Ne mond el a bocsánat, de tudatlan szüleidnek mert csak kitagadnak amilyen műveltek. :) A THC és CBD csak lelki függőséget alakítHAT ki, egyéb szerekre elutasítóbb leszel tőle, emelett több száz, köztük a rák gyógyítására is használható. Ha csak simán magában fogyasztod akkor pedig CSÖKKENTI a rák esélyét, ellenben ha dohányzol, dohányal szívod a füvet, vagy éppen EGYIK SEM. :) Erre mondják h gyógyszer? igen. csók
2010. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"alkoholizmus helyett mert"

helyett=ellen. bocsánat.

2010. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
CRACK-től meg Herointól függő lehetsz egytől is, füvestől nem.
2010. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy zöld elszívásától még senki sem válik drogossá! Ex, amfe, sp, hero,stb. nah ezek a drogok! Ezeket ne próbáld!!!
2010. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond el,elszivtad kész felejtsed el,de leközelebb ne szivj!
2010. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!