Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmondanátok nekem minden...

Elmondanátok nekem minden infót, amit egy Beco Bar-ról tudni lehet? Fontoos!!!

Figyelt kérdés

pl meddig lehet használni? ugyan az nagyjából mint egy e-cigi?

csak mert már nagyon szeretnék venni, csak nem vagyok olyan tájékozott benne.



2020. nov. 16. 17:39
 1/6 anonim válasza:
72%
ugyanolyan mint a juul csak gyumolcsosbe. szoval ja mint egy ec. eldobhato es azt mondtak hogy kb 300 szivast bir de hat nemtom ahhoz nagyon kicsiket kell szivnod. nekem konkretan egy este alatt elfogyott es szerintem nem eri meg egyszer vettem tobbet nem is fogok. probaltam a licsiset a mangosat es a lush ice-ot de sztem a licsis volt a legjobb szoval ha veszel akkor sztem azt az izt vedd. ha nem szivsz belole olyan nagyon sokat akkor is max 3 napig jo sztem. megeri kiprobalni de mivel nikotin is alig van benne es ahhoz kepest tok draga hogy milywn gyorsan elfogy nem lesz a kedvenced
2020. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%

Szia!

Én próbáltam már (licsiset) és nagyon jó volt,de az igért 350 szívás az nem igaz,kb 200 van benne,max akkor lenne 350 ha nagyon piciket szívsz. Szerintem nem éri meg az árát (amit én szivtam azt 3k ert adjak) de egy próbát megér szerintem,főlleg a licsis az az ismerőseim 90%nak ízlett 🤷‍♀️

2020. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lucaaa_vagyok válasza:
52%
Sziasztok valaki megtudja mondani hogy melyik oldalról lehet utánvetellel rendelni a beco bar at?
2021. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hanna098 válasza:

Nálam lehet venni ha érdekel

Insta: kopaczhannaynelkul

2021. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Azt nem tudjatok hogy a sima es a plus kozott mi a kulonbseg?
2021. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KecskeGuba válasza:
57%
Nálam tudtok venni ha érdekel becot! Több esetén olcsóbb!
2021. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!