Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmondanák a szüleimnek azt...

Elmondanák a szüleimnek azt hogy cigizek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és cigizek (kioktatás off)

A szomszédban dolgoznak kőművesek és meglátták ahogy az erkélyen füstölök.Elmomdanák ezt a szüleimnek?


2015. nov. 10. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a munkasok kisebb baja is nagyobb ettol. Parazas off. Flegma pi_csa stilus off.
2015. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mered vállalni a szüleid előtt, hogy dohányzol egész egyszerűen még nem vagy elég idős hozzá, kisgyerek.
2015. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan van egyáltalán cigid?
2015. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha már csak egy qrva teát akarok meginni az erkélyen, azt látom hogy nagyon néz engem kettő dolgozó! Mit tegyek?
2015. nov. 10. 23:27
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as mivel a családban senki nem füstöl, ezért beküldök valakit a dohányboltba
2015. nov. 10. 23:29
 6/11 Argloss ***** válasza:
100%
Ha titkolni akarod, hogy dohányzol, akkor miért olyan helyen teszed ahol az összes szomszéd megláthat akivel esetleg a szüleid beszélnek is!? Picit nevetséges, hogy pont a kőművesektől tartasz.
2015. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem kisebb dolguk is nagyobb ennél. Amúgy legközelebb ne az erkélyeteken cigizz, bárki megláthat, inkább menj valami messzebbi parkba vagy valami.
2015. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kömüvesek nagy része már javában bagózott ennyi idősen. Nem az ő dolguk. Ha meg a teraszon cigizel akkor feltételezhető, hogy tudják otthon. Szóval ne foglalkozz vele.
2015. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. nov. 11. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz te sem valami IQ bajnok ahogy elnézlek. Füstölj úgy hogy ne lássanak, meg az se biztos hogy ismerik a szüleidet, de szerintem magasról leszarják hogy mit csinálsz, kivéve ha valaki bszna téged az erkélyen arra talán felfigyelnének
2015. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!