Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heets rendelés esetén az...

Heets rendelés esetén az átvételéhez fontos hogy nagykorú legyek?

Figyelt kérdés

A testvéremnek van egy heets készüléke, gondoltam a karácsonyi ajándéka mellé kiegészítésnek rendelek egy különlegesebb ízű dobozt, amit még nem kostólt. Viszont mivel kiskorú vagyok, így kicsit félek, nem e kell az átvételhez betölteni a 18-at.

A szüleim nem tudnák átvenni, mivel nem tudnak róla, hogy dohányzik.



2020. dec. 16. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Kóstolt*
2020. dec. 16. 15:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy rá lesz írva, vagy bárhol is jelölve lesz, hogy dohány termék van benne. Ma Magyarországon csak dohányboltban lehet ilyen dolgot venni, rendelni nem.


Honnan veszed amúgy?

2020. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát a healcier.hu -n találtam rendelhetőt, de őszintén semennyire nem vagyok jártas a témában, de ha jól tudom akkor ez kompatibilis az iqos-al


[link]

2020. dec. 16. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Ehhez biztos nem kell 18-nak lenni, hogy át tudd venni. Ez nem dohány termék, nincs bennük sem nikotin, sem dohány levél. Teafű az alapja.


És iqoshoz jó.

2020. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszii :D
2020. dec. 16. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell 18 legyél, viszont a legtöbb bagósnak semmi értelme ilyet szívni, mivel semennyire nem enyhíti az elvonási tüneteiket, mivel nincs ami beüssön.
2020. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!