Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szokták a dohányosok...

Miért szokták a dohányosok megbánni azt,hogy elkezdtek cigizni?

Figyelt kérdés

Én olyanról is tudok, hogy valaki még csak fél éve cigizik és már meg is bánta, hogy rászokott!

Tisztában vagyok vele,hogy káros, de akkor is, hogyan lehet megbánni fél év alatt amikor akkor még alig dohányzott egy kis ideje az illető??



#dohányzás #gyors megbánás
2020. dec. 17. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Talán mert már akkor tudja, hogy leszokni nem könnyű.
2020. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Káros, büdös, drága, nagyon nehéz letenni, rutinná válik és folyamatosan rakódik le a tüdőre... Konkrétan semmi jó nincs benne és alattomosan káros szenvedéllyé válik. /12 éve dohányzom/
2020. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint dohányos aki 10 év után leszokott: drága, büdös, egy idő után ilyen slájmos lesz az ember torka tőle undorító, a tüdő kapacitása drasztikusan lecsökken, a függőségtől pedig nem egyszerű megszabadulni mert vannak olyan pontjai a napnak amikor az embernek kell mint valami rituálé. Én magam 3x próbáltam leszokni, első 2 alkalommal fokozatosan de nem sikerült, harmadjára gondoltam egyet, összeszedtem magamat és egyik napról a másikra elhagytam, ez 3 éve volt. Néha rágyújtok még bulikban de a mindennapjaimból egyáltalán nem hiányzik, undorító egy szokás mostmár én is ezt mondom.
2020. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki alig dohányzik is annak is pont olyan drága mint aki 20 éve szívja.

Talán fél év is elég hogy erre rájöjjön és arra is hogy milyen irtó büdös minden tőle.

2020. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt mindenki jól mondja. Drága, büdös, stb. De erre rámegy az életed, nagy esély van arra, hogy rákot kapsz vagy agy vérzést. Nem jó dolog 50 évesen vagy fiatalabbon a korházban fetrengeni gége rákkal és közben hörögsz és fuldokolsz meg ahhoz, hogy segítsenek rajtad vágnak egy lyukat a torkodon de ha egyszer gége rákod van vagy bármilyen más féle a dohánytól akkor abba belehalsz de ha nem rákot kapsz hanem szívrohamot például abból lehet nem az első visz el de a második, harmadik. Nem mindenki kap 50 rákot vagy bármi mást de később biztos ez lesz a halálod ha nem teszed le időben de ha még le is teszed időben akkor is vannak hatásai. De rámehet a kapcsolatod vagy bármi más (pl: pénzed). Két szóval " NE DOHÁNYOZ!"
2021. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!