Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ad égett ízt az IQOS...

Miért ad égett ízt az IQOS takarítás után?

Figyelt kérdés
Kézi takarítás után az IQOS-om kevesebb füstöt és égett kaparó gőzt produkál, kifejezetten érzem a különbséget aközött amilyen volt takarítás előtt és amilyen lett utánna. Mi lehet ennek az oka?
2020. dec. 27. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A cap-et is tisztítod mindig? Nekem ott volt legaradva iszonyatos mennyiségű beleégett dohány. :). Fogpiszkálóval feltörtem aztán utána jó volt.
2020. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt is tisztítom, ráadásul a készülékből alig lett kb 2 doboz heets elszívva..Ez a probléma a 2. tisztítás után keletkezett. Az eszközt viszonylag ritkán használom, mondhatni heti 1 alkalommal, lehet a hosszú tisztítás nélküli állás a probléma?
2020. dec. 27. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nem hiszem, hogy a nem használat miatt. Próbáld az ügyfélszolgálatot felhívni. Ha valami hiba van akkor cserélik ingyen.
2020. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem sikerül megoldanom a problémát az lesz. Előtte még azért reménykedem hátha valaki előáll valami ötlettel ami megoldaná a dolgot. Esetleg a penge letisztítása minél jobban?
2020. dec. 27. 01:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon óvatosan tisztíthatód a fűtő szálat, de sokszor nem érdemes. Meglazul és elfog törni. Tapasztalat.
2020. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!