Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elfogadják telefonos fotón a...

Elfogadják telefonos fotón a személyit a dohányboltban? (többi lent)

Figyelt kérdés
ha a telómon meghamisítom a személyimet (kicserélek egy számot rajta) és azt mondom az eladónak hogy a telefonomon van fotó a személyimről és most nincs nálam, akkor azt úgy elfogadhatja? nem fog kérdezősködni? (az egyik barátomnak már sikerült amúgy csak érdeklődöm hogy hátha van valakinek tapaszatalata ezzel)

2020. dec. 29. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadja el. Ne tolj ki vele, ha kiderül, őt rúgják ki.
2020. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Lesznek olyan helyek, ahol igen, lesznek olyan helyek ahol nem...

Faluhelyen meg akár még nélküle is...

De az fontos, hogyha már ezt csinálod, hogy ne nézz ki a valóságban 14-nek, mert akkor tuti elhajtanak 😂

2020. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
budapesti vagyok es marciusban leszek 17 szoval nem nezek ki annyira gyereknek (szerintem lol) es szerintem a maszk az biztos valamennyire gatolja majd az eladot hogy lassa hogy nem vagyok meg 18
2020. dec. 29. 20:28
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha már ennyire dohányboltozni akarsz ne b@sszál ki az eladóval, mert a te baromságod az ő állásába kerülhet. Legyen gerinced akkor kérj meg egy +18-os ismerőst vagy szólíts le egy random embert.
2020. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogadják el, pontosan azért amit írtál.

Egyébként sem túl életszerű, hogy valaki fényképet tartson a telóján a személyiéről.

Amit elfogadnak, az a személyazonosításra alkalmas fényképes igazolvány.

Nem kell hogy nálad legyen a személyi, jó az útlevél, vagy jogsi is.

Kinézet nem számít.

Van mikor pont ilyen csalikat küldenek be a boltba, és mér bukott is az eladó.

Nem fogja vállalni, mert ugrik az állása, és nem kap plusz pénzt a 18- kiszolgálásért.

2020. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*és mÁr bukott is az eladó.
2020. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Alig múltál 16 máris ilyen szarságon töröd a fejed.

Értelmes dolog nem jut az eszedbe.

2020. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
okay literally everyone is coming for me ha nem tudsz normalisan valaszolni just fuck off nem kerte senki hogy alkoss velemenyt rolam/elemezz ki/mondd hogy egy szar alak vagyok ha nincs ertelmes mondanivalod a kerdessel kapcsolatban megkerlek szepen hogy toltsd massal az idodet, vagy nincs jobb dolgod mint egy 16 evest baszogatni a neten?
2020. dec. 31. 17:26
 9/13 A kérdező kommentje:
also ki vagy te hogy tudod hogy en nem csinalok ertelmes dolgokat? honnan tudod esetleg hogy nem vagyok kituno tanulo? talan ismersz? mert ha nem akkor szerintem nem kene beszologatni az interneten random embereknek!
2020. dec. 31. 17:36
 10/13 anonim válasza:
Nem szabadna elfogadniuk, de nem egyszer hallottam sztorit ismerőseimtől hogy működött. Igazából csak attól függ hogy a boltos mennyire "jófej".
2021. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!