Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a füvezésben? A...

Mi a jó a füvezésben? A fűvesek mit éreznek olyankor? :D Arra is rá lehet szokni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 19:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Valamint (ugyan nem ide tartozik) melyik drogról a leg nehezebb leszokni, és melyikre a legkönnyebb rászokni?
2010. aug. 15. 19:47
 2/13 anonim válasza:
kokainról a legnehezebb 10 ből 9 ember meghal...
2010. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a füvezés olyan mint a részegség, én nem szoktam rá (5-6 alkalom évek alatt.. - amit naponta csinálsz, arra rászoktál)
2010. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a kokain mellett a heroin a legveszélyesebb.

amúgy sztem semmi jó nincs a fűben,

és jellem kérdése a függőség.

Van aki következetes, van aki nem, és mohó, elveszti a kontrollt. Ez szinte mindennel így van...

akár evés, ivás, játékgép, gyógyszer, drog, stb stb...

2010. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A heroinra a legkönnyebb rászokni, de a kokainról a legnehezebb leszokni.

A fűnél fizikai függőség nincs, pszichikai van, ami szintén veszélyes lehet.

Az hogy miylen érzést váltk i az ahogy majdnem minden drognál, itt is sokmindentől függ. Lehet ogndolkodós elmélyülős, nevetős, lazulós... sokféle. de aszáraz torok és hatalmas étvágy szinte garantált.

2010. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Honnan vetted, hogy 10-ből 9 meghal??? Tényleg nem könnyű róla leszokni, de nekem sok ismerősöm kokózik/kokózott és egyik sem halt meg, sőt voltak akik le is tudták tenni különösebb bajok nélkül.(mivel drága mulatság, pénz meg fogyó eszköz :D)

Heroinra egyből rászokhatsz, azt a legnehezebb letenni is.

Fű nem vészes, alkoholra szerintem könnyebb rászokni.

2010. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az a jó benne, hogy lazít, nyugtat.

Volt már, hogy hallucináltam -kellemetlen dolgokat is, pl.: üldöznek-, de nagyon izgalmas élmény, lüktet a fejem, mások a hangok... Éhes is leszek és kiszárad a szám.

Rá lehet szokni, de nem fizikálisan, csak lelkileg.

2010. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nagyon jóóó :DDD


szerintem legalább 1x mindenkinek ki kéne próbálnia :)

2010. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Morfologus ***** válasza:
Jó a fű, csak ha napi szinten szívsz, elveszti azt a varázst, ha ritkán csinálod akkor k.rva jó, de ez csak az én személyes véleményem.
2010. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Felemel, megnyugtat, felpörget, bepunnyaszt, megihlet, eltopít gondolkodásra késztet.... Rá lehet szokni de például az alkoholra vagy a cigire könyebb mint a fűre. Az a drog ami legkönyebben hatalmába kerít.. a Heroin.. és egyben a legnehezebb is letenni.. azmeg hogy kokótól 10-ből 9 ember meghalt HÜLYESÉG... kokó közel se olyan veszélyes, és függőség okozó etc. mint a Heroin.. szóval...
2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!