Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan cigarettahüvely,...

Van olyan cigarettahüvely, ami nem színezi el sárgára az ujjam azon a részen ahol szoktam fogni?

Figyelt kérdés
Vagy ez dohányfüggő lenne? Sárgát szívok és szénszűrős hüvelyeket szoktam venni, de előbb utóbb mindegyiktől kicsit olyan lesz, úgyhogy kíváncsi vagyok, akik dohányoznak és töltik a cigijeiket, Nektek mi vált be?

2021. jan. 30. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy tudom, hogy az a füst miatt színeződik el, de lehet, hogy a narancs színű szűrő miatt. Mindenesetre én 6 éve szívok egy dobozt, de nem sárgulnak az ujjaim. Az is lehet, hogy azért, mert fehér színű szűrőt használok.
2021. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem a szűrő hibája, h a nikotin elszínezi az ujjad. Erősség függő egy fehér west cigi kevésbé színezi el az ujjad mint egy piros malbi. Amúgy sok kézmosás, felváltott kézzel cigizés sokat segít rajta. Én iqost használok most :D

[link]

2021. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy tekerés ujjal nem? Az miatt sargul meg barnul be általában amikor a dohányt tekered
2021. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2

Én is ajánlom az iqost.

3

Biztos, hogy nem. Az enyém már rég zöld lenne.

2021. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*Tekered
2021. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor egész eddig szarul tudtam 😅 mindig azt hittem h dohány miatt barnul be...
2021. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nikotin és a kátrány miatt barnul be.
2021. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a nikotintól sárgúl a bőr, nem a hüvelytől. a nagy öregek anno szipkát használtak az ilyen problémájukra, manapság iqos a menő.
2021. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha már dohányzol, figyelj arra, hogy a cigit úgy tartsd az ujjaid között, hogy a füst ne azok mellett távozzon felfelé. Sokan dohányoznak az utcán s akkor temészetesnek érződik a lefelé lógatott kéz s akkor a füst is az ujjaidra száll. Tégy egy próbát, vagy a legjobb lenne abba hagyni dehát ez az egészségedről és a pénztárcádról is szól.
2021. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!