Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatalok! Milyen gyakran...

Fiatalok! Milyen gyakran kérik el a személyit, mikor cigit vesztek?

Figyelt kérdés

18 alattiak: van, hogy sikerrel jártok, vagy inkább beküldtök valakit?

18 felettiek: megesik, hogy tőletek is elkérik?



2021. febr. 2. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
23 éves vagyok, 15 éves korom óta cigizek, eddig csak egyszer kértek személyit. Örülök, hogy jó a genetikám, de van rossz oldala is, pl. általánosban nekem kellett megvenni a cigit mindenki számára. Osztálykiránduláson még a tanár is engem küldött a rohadt cigiért.
2021. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
28 éves koromban is elkérték a személyim amikor anyunak mentem dohányboltba. Hát mit mondjak jól esett a lelkemnek :D
2021. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Változó amúgy, de mostanában mondjuk kicsit erőteljesebben sminkelek és sokszor direkt elő is veszem, mert utálom amikor keresgélni kell, úgyhogy így nem szokták.

De múltkor pl otthon elejtettem minden iratomat és nem akarta odaadni a pénztáros gyümölcsös sört, úgyhogy az egyik barátnőm "vette meg" (pedig szerintem a Kububan több az alkohol mint abban 😂)


21/L

2021. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem általában nem kérik el, de volt már rá példa. Volt olyan, hogy kétszer is mentem ugyanabba a dohiba, elsőre simán kiadták, 20 perc múlva már nem. Most viszont tudok egy fasza dohányboltot, ahol szinte mindenkinek kiadják. De ha biztosra akarsz menni, és ha van pénzed akkor vegyél egyszerre több dobozzal. Az ellenőrök úgyis max egy energiapiát vagy egy kávét vesznek.
2021. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!