Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan ne köpjem ki a nyálam...

Insideraccon kérdése:

Hogyan ne köpjem ki a nyálam amikor cigizek?

Figyelt kérdés
Tudom elsőre a kérdés a wtf témát érinti, de ez az oldal is azért lett kitálva, hogy olyan kérdéseket tegyünk fel anoniman melyeket nem mernék félteni, mert hülyének néznek. És kérlek mellőzzétek aki nem bírja cigit az ne dohányozzon meg ne dohányzó klisés válaszokat nem ezért jöttem ide aki még az okoskodáson kívül nem tud válaszolni az elmélet. (most nézem az üzenet az tiszta 14 éves tinipicsás xd. Senki ne vagy magára csak van aki nem tudja az oldal funkcióját stb stb.

2021. febr. 4. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pár slukk után szoktam kortyolni egy kis vizet vagy teát,hogy ne száradjak ki tőle.Nem tudom,hogy erre gondolsz-e,mármint a kiszáradásra.Nálam ez bevált.
2021. febr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan amikor cigizek nyál termelődik valamiért pedig nincs gusztusos lenyelni inkább így.
2021. febr. 4. 01:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél erõt magadon és nyeld le:D Az elsõ nyelés a legkellemetlenebb de utána hozzászoksz.Bájos szokás tudom, de ez van.
2021. febr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálad is ez volt vagy csak én vagyok ennyire el aszott másfél év bagózás után is xd
2021. febr. 4. 01:15
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
A nyál az semmi. 5-6 év dohányzás után a koromszemcsék lerakódása miatt begyulladnak a hörgőid, és attól fogva jön a dohányos reggeli köhögés, ami ismét pár év után gennyesturha-köpködéssé fog alakulni. Zöldessárga gennyet fogsz felharákolni. Na, AKKOR gondolkozz majd, hogy lenyeled a felhörgött nyákot, vagy kiköpöd.
2021. febr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
22-év dohányzás után se gyulladtak be a hörgőim, nem köhögök reggelente, se gennyes turhát nem tapasztaltam :) pedig napi 1-1,5 doboz megvan.
2021. febr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
2.:Inkább köpd ki,lenyelni nem egészséges.
2021. febr. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

A bagósok azért köpködnek, sercintenek állandóan.

Később lesz ez még rosszabb is, amikor a slejm szakad fel és turháznod kell, na az gusztustalan.

2021. febr. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Lehet túl erőset szívsz.
2021. febr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ugye a 9. Komentelő mond valamit, mert ez a gennyes turha is érdekes pedig édesanyám kB 30 vée bagózik mégsem ilyen neki. Visszatérve a philip morisnál nem kell köpködnöm, de a piros ld nél igen
2021. febr. 4. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!