Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van ájulás érzésem a...

Miért van ájulás érzésem a cigitől? Nem rég kezdtem el cigizni. Eleinte csak a számba szívtam(nem szívtam le tüdőre) De mostmár le szívom. Nem mindennap cigizek és ha cigizek is 1/2 szállat szívok el. 16/L

Figyelt kérdés
#cigi

2020. júl. 22. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert fiatal vagy, méreg, és oxigénhiányt kapsz
2020. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényege. Enyhe idegméreg + légzés gyakorlatok okozta mini hiperventiláció = szédülés.
2020. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francnak dohányzol akkor?


Most még nem késő abba hagyni.


Üd.: Egy egykori láncdohányos!

2020. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Gyerek. A gyerekek miért dohányoznak? Felnőtteset akarnak játszani. Kipróbálni mindent, ami tilos. Harcolnak a beszűkült világ állította határok ellen.


Aztán rájönnek, vagy nem, hogy nem véletlenek ezek a határok. Ez után valaki szándékosan "valamibe meg akar halni".


Aki nem gyerek, az nem fog rászokni a cigire, mert felnőttként nem menő. Gyerekként még van státusz értéke.

2020. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha menő akarsz lenni simán, akkor csak szájba.

Amúgy meg nem érdemes letüdőznöd, nem jó rászokni, főleg hogy már most kezdődnek a gondok.

2020. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
96%

Ilyenről mindig a szomszéd néni jut eszembe, amikor a végső stádiumban házhoz szállították neki az oxigénpalackokat, de már azzal is alig bírt lélegezni.

Vagy egy másik ismerős, akin bár nyomokban látszott, hogy valamikor szép nő lehetett, de a dohányzás teljesen ráncosra aszalta.

Ilyenekért biztos megéri erőltetni a rászokást.

2020. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
(5.) Azt hallottam ha csak szájba szívom akor rákos lehetek majd.
2020. júl. 22. 23:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhogyan árt.
2020. júl. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Bárhova szívód, rákos lehetsz.

Webbeteg egy hivatásos, igazi orvosok által szerkesztett oldal. Keress rá a dohányzásra és olvassgass, ha érdekel.


Urban legend, magyarul városi legenda, hogy ha szájon keresztül tüdőbe szívod, nem lesz hatása a szádra. Gondold át: mitől lehet szájszaga egy dohányosnak, aki létüdőzi?

2020. júl. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
61%

Ha jól értem, neked beadtak valami orbitális baromságot: ha csak a szádba szívod, akkor rákot kaphatsz.

Ezért fontos, hogy le is kell tüdőzni, mert úgy nem annyira veszélyes.

Most akkor vagy direkt baromkodsz itt, rabolva mások idejét, vagy borzasztó sötét vagy. Erre már tényleg nem lehet mit mondani.

2020. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!