Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valakinek egy fél évi napi...

Ha valakinek egy fél évi napi szintű fűtől már szinte elment az esze szinte, mennyi idő után jön megint helyre?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha leáll. Elment az ész azt jelenti hogy dezorientált, kapkodó, feledékeny, gyengeeszű. Előtte gyorsan gondolkodott, most meg egyszerű dolgoknál is full hülye. Ez én vagyok, és ez már sok mennyire nem tudok napközben koncetrálni. Úgy érzem le tudom tenni akkor is ha eleinte szar lesz. Mi a tapasztalat helyreáll hamar az agy? Aztán senki se beszél róla, de igenis durván elcsúnyít a fű arcra, és idő után nem segít az elalvásban hanem ellenkezőleg. Előtte ittam, az sokkal rosszabb volt mert akkor nem voltam való végképp semmire. A fűnek ezt az egyet köszönhetem, bár ez naagyon nagy dolog is, hogy a piát letettem, nélküle nem tudom mikor sikerült volna. Úgy érzem a füvet könnyebb lesz letenni mint a piát lett volna csak úgy. De most elég a füvet is leteszem. Érdekelne azonnal olyan lesz az ember mint azelőtt pia nélkül?

2021. febr. 15. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azonnal, de pár hét alatt sokkal jobb lesz
2021. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a leszokáshoz. És piáról is. Mert az nem megoldás hogy viselned kell a visszacsapásos jelenségeket. Jelentkezz elvonóra. Vagy ha magadtól csinálod, akkor szépen lassan szedd le magadat a szerről. És sok folyadékot fogyassz, ne piát. Gondolj arra, minden nappal egy kicsivel jobb lesz, pár hónap és teljesen tiszta leszel.
2021. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Menni fog saját erőből szerintem
2021. febr. 15. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 eve szivok napi szinten fuvet, legutolso szunetem 5 honapja volt. Sosem jelentkeztek nalam meg ilyen tunetek, mert nagy figyelmet forditok a kognitiv kepessegeim fejlesztesere. Tevhit, hogy a THC karos lenne ilyen szempontbol az agyra. Bar a rovidtavu memoriat valoban csokkenti, de azert a legtobb stoner produktiv is tud lenni. En jartam orvosi egyetemre Pragaban, ahol picit lazabban veszik a fu hasznalatat. A cseh tanulok legalabb harmada heti szinten sziv, mialatt siman elvegzi az orvosit.
2021. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenesetre tudósítani fogok a lefolyásról, ha már kiírtam és írtatok. Tegnap este már nem szívtam, pedig nem lett volna rossz, hallgattam Feldmárt random, az valahogy lenyugtatott.
2021. febr. 16. 08:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekelne a folyamat engem is.
2021. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Könnyen ment az az igazság. Amíg szívtam féltem hogy nem fog menni de ment. A cigit nehezebb volt letenni sokkal, olyan volt mint egy szakítás pl. a barátnőmmel akit pedig nagyon megszoktam már hogy együtt vagyunk. Ilyesmi érzés volt pszichésen, a fizikai hiány mellett. De azért sikerült, mert elhatároztam magam. A piánál ugyanilyesmi elhatározás nem működött nálam. A füvezés első heteiben is ittam, de lassan rájöttem hogy a fű mellett megtudom állni az ivást. A pia boldogító, és fájdalomcsillapító hatását valamivel jobbra értékeltem

a fűétől, (bár ezt biztos füve is válogatja) de viszont egy komoly berúgás 2 napi szenvedést csinál.Ha nem is kettőt, de másnap biztos hogy nem vagyok való semmire, ellenben a fűnél nemigen van másnaposság. Így végülis a pia és a fű között, utóbbi mellett döntöttem. Nagyon hálás vagyok így visszagondolva a fűnek, mert vele könnyen ment, ami nélküle nem ment nekem. De ezt ne vegye senki általános igazságnak, mert lehet hogy másnak is így lenne, de nem biztos. Az is lehet hogy valakinek a fű letétele a nagyobb kihívás. A fűnél az az érdekes hogy minden napiszintű füvező azt állítja bármikor letudja tenni. Ha akarná..csak nem akarja. Ez engem kicsit emlékeztet a piás időszakra, amikor még magamnak is hazudtam inkább, és nem akartam azt mondani hogy akarom, mert éreztem hogy nem menne. A kérdés kiírása óta nem szívtam.Én most a magam részéről pia cigi fű közül a fűtől félek legkevésbé, ha megint lekéne tenni

2021. márc. 13. 21:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Mégcsak egy hónap telt el xd Többnek hittem. Úgy kb. az első nap volt egy kicsit hiányérzetes, az se olyan durván. Könnyen másra tudtam terelni a figyelmemet. Negyedik függőségnek a vsrázsgombát választom. Még nem tudom mikor próbálom ki, de heti egy alkalmat akarok fél évig. Azután megírom a leszokás folyamatát xd
2021. márc. 13. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Hogy áll a folyamat?

2021. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kell semmi többé, aki akarja csinálja, nem ítélem el, én befejeztem.
2021. jún. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!