Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Régebben cigiztem kb 3évig...

Lallerrrr kérdése:

Régebben cigiztem kb 3évig szívtam.majd letettem 1 évre most 1 olyan gondom lenne vissza szeretnék szokni ezek a dolgok miatt : elhizás emésztési gond rossz érzet stb ,viszont nemtudom milyen hatással lenne rám mennyi esély van rák impotenciara stb?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 04:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az elhízás, emésztési gondok a táplálkozástól, annak mennyiségétől, minőségétől függ, ezért a dietetikus ajánlása. 1 év alatt mennyit szívtál el, ehhez képest egy pár alkalmas tanácsadás mennyibe kerülne?

Szerintem azt várod, hogy más vállalja át a döntés felelősségét és írja azt, amit szeretnél hallani és akkor önmagad a felelősség alól "mentesítve" tudnál dönteni aszerint, amit szeretnél. Célod, hogy a nkeed kedvező döntést más mondja ki.

2021. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11es dietetikus legközelebb 50kmre van tőllem sajnos nincs kocsim + időm rá ez teljesen kilőve de már előző sorokba ezt említettem
2021. febr. 22. 19:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Online bárkit találhatsz szerintem dietetikust (ekkor távolság se számít), aki tud segíteni, de te tudod, te döntesz, a te életed.
2021. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
kérlek értsd meg semmi kedvem nincs hozzá am sem az volt a kérdés hogy milyen dietetikust vagy személyi edzőt ajánlottok hanem hogy mennyire káros a cigi és hogy mennyire rossz az ha valaki cigizik
2021. febr. 22. 20:25
 15/15 anonim ***** válasza:

Számos statisztika van erre, hogy mennyivel nagyobb az esélye annak, hogy valamilyen rákos megbetegedést kap a dohányos, a nemdohányzóvakl szemben.

Ha pár anonim illető azt állítja: "szokj vissza nyugodtan", majd visszaszoksz és később beteg leszel, akkor azt mondanád: "az anonim emberek miatt van, én nem is akartam volna, ők dumáltak rá!".

2021. febr. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!