Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha füves cigit szívok, mennyi...

Ha füves cigit szívok, mennyi az esély arra, hogy olyanokat is kimondok, megcsinálok, amiket józanul abszolúte nem szeretnék?

Figyelt kérdés

El lehet veszíteni a kontrollt? Ha pl van amit nagyon szeretnék megtenni, de józanul sose vettem volna rá magam, beszívva nagyobb eséllyel mennék bele?

Illetve volt aki beszívva szeretkezett már?



2017. jún. 7. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

nem fogsz kiugrani az ablakon, mert azt hiszed tudsz repülni.

szex pedig nekem betèpve mindig túl intenzív érzés volt és gyorstüzeltem...

szexhez kokain kell.

2017. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
az én tapasztalatom, hogy értelmetlen baromságokon jár az eszem, és semmi hülyeséget nem csináltam/csináltunk betépve. Ilyenkor nyugodt az ember,nem balhézik, pihen az agy :D
2017. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem fecsegtétek ki közben még egyszer sem olyan titkokat amiket amúgy megtartottatok volna?
2017. jún. 8. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen szempontból egyáltalán nem hasonlít az alkoholra. Oldja ugyan a gátlásokat, de teljesen másképp, mint a pia. Nehéz ezt leírni, megérteni csak akkor fogod, ha kipróbáltad. A lényeg, hogy nem kell tartanod az őszinteségi rohamoktól vagy kínos akcióktól.
2017. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én viszont felhívom rá a figyelmedet, mivel én pont a 100ból 1 ember vagyok... hogy néha a mariska is tud komoly pszichózist kiváltani, és bizony ha az életedet talán nem is, de pár évet tönkre tud tenni.
2017. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer Tourette-szindrómásra szívtam magam. A férjem csinálta a dzsót, nem láttam mennyit tett bele. Kb 20 perc után marha rosszul lettem, és azt éreztem, hogy iszonyatosan kell káromkodnom, egyfolytában a férjemet szidtam, de ultra durván, anyukája is benne volt, szóval nyomtam, és csak néha tudtam mondani neki: bocs, de ezt most muszáj kimondanom! Ő meg csak röhögött. Kb 20 percig tartott, és nem volt kontroll.

Soha többé nem bíztam rá az adagolást. :D

2017. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Jajj de szeretem, hogy pár hülye film miatt ez van a köztudatban, hogy tourette szindróma = káromkodás...

Amúgy jobban érdekel betépve, hogy miért pont 5 ujjunk van, vagy, hogy vajon mindenki olyan színűnek látja e a színeket mint te, mint akármilyen hétköznapi titkod...

2017. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem sok.

Piától vagy nyugtatótól eljár a szája az embereknek de sztem fűtől nem.

2019. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!